HARIBO’dan “Çocuksu Mutluluklar” reklam serisi

HARIBO, Çocukların HARIBO Altın Ayıcık’a verdiği gerçek tepkilerin kayda alınmasıyla oluşturulan diyaloglarla hazırladığı yeni reklam filmlerini yayınlandı.

HARIBO; yeni hikayeleriyle, hayatın her anına mizah yüklü dokunuşlar yaparak yetişkinleri çocuksu mutluluk diyarına ışınlamaya devam ediyor. “Şayane bir dünyaya ışınlandım”, “hepinizi ananas gibi görüyorum” gibi dillere pelesenk olan ifadeleri dilimize kazandıran ‘Çocuksu Mutluluk’ reklam kampanyası, şimdi de 6 saniyelik 3 yeni devam filmiyle karşımıza çıkıyor. Serinin devam filmleri bu kez sadece internet mecralarında tüketiciyle buluşacak.

Reklam filminin yapımında, 5-8 yaş arasındaki 60’tan fazla çocuğun HARIBO Altın Ayıcık yerken verdiği gerçek ve canlı tepkilerin kaydedilmesi ve senaryolara uyarlanması ile oluşuyor. Pedagoglar eşliğinde alınan ses kayıtlarının üzerine yazılan senaryoda, çalışanlar HARIBO Altın Ayıcık ile çocuksu bir mutluluğun peşine düşüyor. Publicis İstanbul imzalı filmin prodüksiyonunu ise Astronot Filmüstlendi.

Kampanya Künyesi:
Reklamveren: HARIBO
Reklamveren Ekibi: Tamer Karabay, Hande Gültekin, Onat Şenkal
Reklam Ajansı: Publicis İstanbul
ECD: Can Faga
Yaratıcı Ekip: Cihangir Gümüş, Erdem Köksal, Asil Yıldız, Özlem Özel, Eda Dereli, Cemre Pekşen
Müşteri İlişkileri: Emre Küçüksöz, Joel Erikman, Gamze Kaplan
Stratejik Planlama: Zeynep Bortaçina, Ayşe Yavuz
Atölye: Yahya Mayda, Tunahan Toprak
Redaksiyon: Çağrı Sığırcı
Prodüksiyon: Arzu Köksal, Hüseyin Sert
Prodüksiyon Şirketi: Astronot
Yönetmen: Barış Berberoğlu

İLGİLİ HABERLER