Halkbank’tan “Önce Halk, Sonra Bankayız” sloganlı yeni reklam kampanyası

Halkbank, ünlü oyuncu Kerem Alışık’ın reklam yüzü olduğu “Önce Halk, Sonra Bankayız” sloganlı yeni reklam kampanyasını yayınladı. 

Halkbank,“Önce Halk, Sonra Bankayız” sloganlı yeni reklam kampanyasına start verdi. Ünlü oyuncu Kerem Alışık’ın reklam yüzü olduğu kampanyanın lansman filmi yayına girdi. Filmde Kerem Alışık, reklam yüzü olduğu Halkbank’ın Genel Müdürlük binasında yapılan çekimlerde Ömer isimli yeni Halkbank çalışanıyla karşılaşıyor. Kerem Alışık’ın Ömer’e “Madem Halkbank’ta çalışacaksın, o zaman halkı iyi tanıyacaksın” tavsiyesinin ardından ikili Türkiye’yi dolaşmaya başlıyor.

Sıcak ve samimi bir dille başlayan yeni reklam kampanyası, genç Halkbank çalışanının halkı tanıma ve bankacılığı öğrenme çatı hikâyesi üzerine kuruldu. Deneyimi ve mütevazı tavrıyla bilinen sanatçı Kerem Alışık, genç bankacıya eşlik eden öğretmen rolünde Halkbank’ın reklam yüzü oldu. Halkın kendine yakın bulduğu bir sanatçı olarak Alışık’ın, Halkbank’ın mesajını çok başarılı bir şekilde yansıttığı reklam filminin çekimleri İstanbul ve Tekirdağ’da yapıldı.

Kampanyanın yaratıcı fikrine Renosans İstanbul imza atarken prodüksiyonu Kala Film yaptı. Kampanyanın teaser ve lansman filmlerinin çekimleri 110 kişilik bir ekiple, 12 farklı mekanda, 4 günde tamamlandı. “Önce halk, sonra bankayız” sloganlı yeni reklam kampanyası yıl boyunca bankanın ürün ve hizmetlerini tanıtan yeni filmlerle devam edecek.

Reklam Künyesi

Reklamveren: Halkbank
Reklamveren Yetkilisi: Dr. Hasan Zeybek, Gül Yıldız, Beril Olcay, Ayşe Güneş, Meltem Okutmuş, Dila Alkan, Gamze Alev
Reklam Ajansı: Renosans İstanbul
Kreatif Direktör: Gökhan Atasoy, Şahin İnan
Kreatif Ekip: Kayhan Başpınar, Sinan Aslantaş, Muhammed Namazcı
Müşteri İlişkileri Direktörü: Arzu Yaraş
Storyboard: Ali Durak
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Hakan Yonat
Görüntü Yönetmeni: Oktay Başpınar
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Müzik: Mehmet Can Erdoğan
Medya Ajansı: Skala Medya, Out Medya

İLGİLİ HABERLER