Gülben Ergen, Duru Başbaşı Bulgur’u denemeye davet ediyor

Duru Bulgur, ünlü sanatçı Gülben Ergen’in rol aldığı yeni reklam filminde yenilikçi tarifleri “Duru Başbaşı Bulgur Lezzetle Başbaşa” mottosuyla ekranlara taşıyor.  

Faydalı ve zengin bir besin olan bulgurun taş değirmenden gelen en lezzetli ve kaliteli halini Türk ve dünya sofralarında daha yaygın hale getirmeyi hedefleyen Duru Bulgur, uzmanların değerli besin kategorisinde değerlendirdiği Başbaşı Bulgur’u, yeni reklam filmleriyle Türk halkının beğenisine sunuyor.

Ünlü sanatçı Gülben Ergen’in rol aldığı ve reklam cıngılını seslendirdiği filmlerde, glisemik indeksi düşük ve lif kaynağı Başbaşı Bulgur ile hazırlanan ilham verici lezzet önerileri paylaşılıyor. Dört farklı filmden oluşan kampanyada; bulgur pilavının yanı sıra dolma, paella ve salatada da kullanılarak faydalı ve lezzetli bir fark yaratan Duru Başbaşı Bulgur, Gülben Ergen’in sunumu ile ekrana taşınıyor. Filmde “Duru Başbaşı Bulgur Lezzetle Başbaşa” mottosu ile ürünün lezzetine dikkat çeken Gülben Ergen, izleyenlere “Gelin başbaşa verelim, yemeklerde Duru Başbaşı Bulgur’u deneyelim” mesajını veriyor.

Kampanyanın Künyesi:

Reklamveren: Duru Bulgur // durubulgur.com
Marka: Duru Daşbaşı
Reklamveren Yetkilileri: Ziya Duru, Meva Akgün
Reklam Ajansı: Genna İstanbul
Kreatif Yönetmen: Nilüfer Gülata
Kreatif Grup: Cüneyt Öztürk, İhsan Çanakcı, Özhan Yurtseven
Müşteri İlişkileri: İdil Ozman, Elif Gülümser Aktürk
Yapım Şirketi: Shortcut
Yapımcı: Cem Toparlaklı, Cenk Özçelik
Yönetmen: Senem Bay
Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu
Gıda Görüntü Yönetmeni: Benny Malı
Müzik: Jıngle Jackson
Medya Ajansı: Medıastore
Medya: Tv, Radyo, Internet, Açık Hava, Basın

 

 

 

İLGİLİ HABERLER