gnçtrkcll’den anti-sevgililer günü kampanyası

Kreatif ajans: Wanda Digital
Kampanya adı: 14 Kubat
Reklamveren: Turkcell
Marka: gnçtrkcll
Prodüksiyon Şirketi: Gogo Project
Yönetmen: Cem Adıyaman
Müzik : Model – Can Temiz
Düzenleme : Febyo Taşel
Yorum: Kubat + gnçtrkcell’liler

gnçtrkcll, 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi, hazırladığı video ile sosyal ağlarda eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Sanatçı Kubat’ın, gnçtrkcll’liler ile birlikte seslendirdiği “14 Kubat” filmi mizahi bir dille Sevgililer Günü’yle dalga geçiyor.

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, Sevgililer Günü vesilesiyle eğlenceli bir kampanyaya imza attı. Gençlerin artık Sevgililer Günü konusunda pozitif hislere sahip olmadığından, hatta Sevgililer Günü’nden nefret ettiği fikrinden yola çıkarak hazırlanan kampanya öncesi bir de araştırma yaptırıldı.  Turkcell, 8-15 Ocak tarihleri arasında abonelerine “Sevgililer Günü hakkında ne hissettiklerini” sordu. Anlık cevaplarla şekillenen anket, gnçtrkcll’in anti-Sevgililer Günü kampanya fikrini destekler yönde sonuçlanınca ortaya son derece kreatif bir çalışma çıktı.

Kubat gnçtrkcll’lilerle birlikte söylüyor

gnçtrkcll’in anti-Sevgililer Günü kampanyası için sanatçı Kubat ile anlaşıldı. Kubat filmde, Model’in “Dağıtmak İstiyorum” şarkısını gençlerin Sevgililer Günü iç görüleriyle ve yeni sözlerle yeniden yorumladı. Klipte sanatçıya gnçtrkcll’liler eşlik ediyor ve hep birlikte esprili bir şekilde şarkıyı seslendiriyorlar. “14 Şubat’a inat 14 Kubat” sloganıyla yola çıkan kampanya, mizahi bir dille Sevgililer Günü’yle dalga geçiyor. Klip tüm dijital kanallarda 11-17 Şubat tarihleri arasında yayınlanacak.

 

 

İLGİLİ HABERLER