Gerçek aşk bu değil!

Tatilsepeti, tarihi eserler özelinde çarpıcı ve sıra dışı bir Sevgililer Günü kampanyası ile dikkatleri üzerine çekti.

Dünya üzerinde, insanların aşklarını ifade etmeleri için onlarca yöntem var; bunlardan biri de duvar yazıları. Kimi karanlık bir sokağa renk katarken, kimi sıvası dökülmüş eski bir duvarı sanat eserine çevirebiliyor. Ancak birileri bu durumu epey yanlış anlamış olmalı ki; sevgi ifadesi yalnızca duvarlar ile sınırlı kalmıyor.

Kampanyasında aşklarını yüzyıllık tarihi eserler üzerinden ilan edenlere seslenen Tatilsepeti, Sevgililer Günü kampanyası ile dikkatleri üzerine çekti. Projelerinde yer alan hiçbir tarihi eserin zarar görmediğinin de vurgusunu yapan Tatilsepeti, ülkemizin birçok yerinde arkeolojik eserlerin aşk yazıları ile dönüşü olmayacak şekilde tahrip edildiği gerçeğini konu edinen bir reklam kampanyası hazırladı.

İstanbul’un yanı sıra, Ürgüp, Antalya, Çanakkale gibi antik kent girişlerindeki billboardlarda ve alışveriş merkezlerinin dijital ekranlarında yer alan farkındalık projesi, Tatilsepeti’nin Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya hesaplarından da yayınlandı.

Antik kentlerde bulunan eserlere verilen tahribat konusuna farkındalık yaratan Tatilsepeti, tarihi eserler üzerinde yer alan aşk itiraflarını ön plana çıkararak sosyal medya üzerinden “gerçek aşk bu değil” mesajı veriyor.

Kampanya Künyesi: 

Reklamveren: tatilsepeti
Reklamveren Temsilcisi: Canan Kurukaya, Burcu Burgazlı
Ajans: Creasoup
Kreatif Ekip: Erhan Çırak, Fatih Gül, Halit Görgeç, Yeşim Tekin, Umut Durutuna

İLGİLİ HABERLER