Futbol İle Ortak Noktamız Renklere Olan Aşkımız

Reklamveren: DYO

Reklamveren Yetkilileri: Melek Soklangıç Dinçer, Yasemin Gezginer

Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP

ECD: Engin Kafadar

Kreatif Direktör: Banu Kırca

Reklam Yazarı: Eren Ünal

Sanat Yönetmeni: Neslişah Cengeş

JR. Sanat Yönetmeni: Yağız Hıllazlı

Stratejik Planlama Direktörü: Erol Toksoy

Müşteri İlişkileri Direktörü: Füsun Akay Eroğlu

Müşteri Direktörü: Neslihan Özkan

Müşteri Temsilcisi: Tuğçe Demirbaş

Prodüksiyon Şirketi: Shortcut

Yapımcı: Esra Seyrekbasan Onar

Yürütücü Yapımcı: Alev Cihan

Yönetmen: Ariel Goldenberg

Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutlar

Müzik: Jingledak

Medya Ajansı: Vizeum

Marka iletişiminde futbolun bu birleştirici gücüne sıkça vurgu yapan DYO, yeni reklam filmleri ile futbolseverlerin maç heyecanına ortak olmaya devam ediyor.

Takımının renklerine tutkun futbolseverlere, “Futbol ile ortak noktamız renklere olan aşkımız” sloganı ile seslenen DYO, FCB ARTGROUP imzası taşıyan iki yeni reklam filmi hazırladı.

Türkiye’nin yetiştirdiği efsane futbol spikerlerinden Ercan Taner’in kendine özgü yorumu ve sesi ile renklenen reklam filmlerinin ilkinde, futbolun güzellikleri boya ustasının hünerleri ile bir araya geldi. Radyoda dinlediği maçın heyecanını yaşayan DYO boya ustasının hareketleri, Ercan Taner’in sesiyle desteklenirken hem ustalar hem de tüm futbol tutkunları için eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Film, tempolu müziği ve kurgusuyla gol coşkusunu doyasıya yaşatıyor.

“Evi boyamış olan DYO ustasına, bir futbol muhabiri mikrofon uzatsaydı ne olurdu?” sorusuna eğlenceli bir şekilde cevap veren diğer reklam filminde bu kez DYO ustasının performansını bir futbolcu edasıyla anlattığı sahnelere tanık oluyoruz. Çekimleri bir günde tamamlanan filmde ortamın birdenbire futbolcuların röportaj verdikleri alana dönüşmesi esprili bir yaklaşım getirirken enerjisini de yükseltiyor. Futbolseverlerin ve boya ustalarının dikkatini çekmeyi hedefleyen reklam filminde, “Usta hareketler DYO’dan gelir” sloganı kullanıldı.

Renkleri farklı olsa da tutkusu herkes için aynı olan futbolun güzelliklerini renklerinde birleştiren DYO’nun yeni reklam filmleri futbolseverlerle buluşuyor.

 

İLGİLİ HABERLER