Euroleague’i Burger Kıng® ateşi sardı

Burger King®, EuroLeague Basketball resmi sponsoru olmasını, “Ateşliyoruz!” mottosuyla hazırlanan reklam kampanyasıyla duyuruyor.

TAB Gıda EuroLeague’in resmi sponsoru olarak 2018 yılı itibarıyla 3 yıl sürecek bir anlaşmaya imza attı. Burger King® için hazırlanan kampanya, TAB Gıda’nın sponsorluk iletişiminin ilk adımını oluşturuyor. TAB Gıda, üç yıl boyunca yürüteceği sponsorluk çalışmaları ile EuroLeague markasına değer katarken Avrupa basketbolunu tutkuyla takip eden milyonlarca insana ulaşmayı hedefliyor.

Kampanyanın reklam filminde Fenerbahçe takımında Jan Vesely, Anadolu Efes’ten Shane Larkin, Darüşşafaka’dan Jeremy Evans ve Jon Diebler rol alıyor. Filmde, Vesely’nin başlattığı Ateşliyoruz Challenge, diğer basketbolcu ve basketbolseverlerin katılımıyla gitgide büyüyor. Sosyal medya ünlülerinin katılımıyla ve spor camiasının tanınan yüzlerinin öncülüğünde yürütülen teaser aşamasının ardından yayına çıkan film, online mecralar ve TV kanallarında yayında olacak.

KÜNYE:
Reklamveren: Tab Gıda / Burger King®
Reklamveren Yetkilileri: Seçil Demiralp, Burak Akın, Yasemin Ağırdır, Emel Onganer, İrem Güler, Görkem Akyavuz, Cansu Değerli, Melis Demircigil, Elif Müftüoğlu, Kağan Sevinçli
Reklam Ajansı: Muhabbet
Yönetici Kreatif Direktörler: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal
Kreatif Direktör: Ufuk Işık
Yaratıcı Ekip: Şadi Akbudak, Yaprak Koçak, Ahmet Kaval, Yağız Akgün
Stratejik Planlama: Sedcan Altundal
Müşteri İlişkileri: Anıl Erensoy
Ajans Prodüktörü: Okan Cezayirli
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Turgut Akaçık

İLGİLİ HABERLER