Ergül Mobilya’nın marka yüzü Ajda Pekkan oldu

Ergül Mobilya’nın marka yüzü Ajda Pekkan oldu. 2020 koleksiyonunu “Yeni Neslin ve Yeni Nesil Hissedenlerin Tercihi” sloganıyla ekranlara taşıyan Ergül Mobilya, Ajda Pekkan ile yeni bir döneme başladı.

Ergül Mobilya, sıra dışı kişiliğiyle gönüllere taht kurmuş süperstar Ajda Pekkan ile bir reklam filmine imza attı. Yıllardır hem orijinali hem de cover’ları beğeniyle dinlenen ‘‘Yıldızların Altında’’ şarkısına; Süperstar Ajda Pekkan, Ergül Mobilya için yepyeni bir yorum getirdi.

‘‘Yıldızların Altında’’ şarkısına yepyeni bir soluk getiren Ajda Pekkan, eski moda mobilyalardan sıkılanların sesi oldu. Yeni evlenenlerin ve evini yenileyenlerin mobilya seçimlerinde, çevrelerinin baskısı altında kalmasından yola çıkan şarkı sözleri ile Pekkan, kendi tarzı olanlara da çağrıda bulundu.

Reklam filminde, yeni nesil özgün tasarımlar ve aykırı duruş vurgusuna dikkat çeken marka, Ajda Pekkan’ın dinamizmini birleştirerek hareketli bir dünya oluşturdu. NOT AD AGENCY imzası taşıyan reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Cemal Alpan oturdu.

İLGİLİ HABERLER