Coca-Cola milyonlarca taraftarla kol kola

Reklamveren: Coca-Cola 
Reklamveren Yetkilileri: Ayça Çınar, Yasemin Develioğlu, Sinan Beşkök, Ali Rıza Sancar, Kamran İskenderov
Reklam Ajansı: Concept
Kreatif Direktör: Kerem Özkut 
Yaratıcı Ekip: Umut Dizdar, Sedat Dündar, Emin Serkan Gültekin, İris
Marka Grup Direktörü: Arda Görgün
Marka Ekibi: Yasin Özhan, İpek Albudak 
Stratejik Planlama Direktörü: Hakan Demir 
Stratejik Planlama: Ömer Pamir Gündüz, Emre Sezer
Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Kasım Bektaş
Prodüksiyon Şirketi: Depo Film 
Yönetmen: Gönenç Uyanık
Müzik: Mode XL 
Kullanılan Mecralar: Televizyon, Radyo, Outdoor, Dijital, Sinema

Sporun en büyük destekçileri arasında yer alan Coca-Cola, Spor Toto Süper Lig takımlarına sponsor olduğunu futbolun birleştirici gücünü vurgulayan “Kol Kola” reklam filmiyle duyurdu. “Futbol en çok kol kola güzel” diyerek “Kol Kola” olmak temasıyla yola çıkan Coca-Cola’nın reklam filminde Türkiye’nin dört bir yanında takımlarını yalnız bırakmayan milyonlarca taraftarın hikayesi aktarıldı.
Şimdiye kadar Türkiye Milli Futbol Takımı ile Coca-Cola Gelişim Liglerinin ana sponsorları arasında bulunan Coca-Cola, Spor Toto Süper Lig takımlarının da sponsoru olarak futbola destek vermeyi sürdürdüğünü yeni reklam filmiyle duyurdu. Coca-Cola, takımlarını yürekten destekleyen milyonlarca taraftara seslenen “Kol Kola” kampanyası ile taraftarlarla kol kola girdi. 

Yaklaşık bir ayda Türkiye’nin farklı köşelerinde ve statlarında çekilen reklam film, Concept’in imzasını taşıyor. Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın üstlendiği filmin akıllara kazınan reklam müziklerini ise hiphop grubu Mode XL yaptı. Kampanya, televizyonun yanı sıra,  sinema, radyo, outdoor ve dijital mecralarda da yer aldı.

İLGİLİ HABERLER