ÇiçekSepeti’nin “Var Var” kampanyası yeni filmleriyle devam ediyor

Çiçeksepeti’nin “Var Var” kampanyasının yeni reklam filmleri televizyon kanallarında ve dijital mecralarda yayına girdi.

ÇiçekSepeti’nin “Var Var” sloganıyla ilgi gören kampanyanın üç yeni reklam filmleri yayına girdi. Titrifikir imzası taşıyan kampanyanın yeni reklam filmlerinde ÇiçekSepeti’nde parfümden aksesuara, kolyeden çantaya, tablodan sehpaya farklı kategorilerde binlerce ürün yer aldığına ve hediye arayanların istediklerini bulabileceklerine vurgu yapılıyor.

Yeni reklam filmlerinin ilkinde parkta üzgün bir şekilde oturan genç, arkadaşına ertesi gün kız arkadaşının doğum günü olduğu söylüyor. Arkadaşı ise “ÇiçekSepeti’nden hallederiz. Ne seviyor” sorusunu soruyor ve arkadaşının saydığı tüm ürünleri “Var Var” diyerek yanıtlıyor.

İkinci reklam filminde pazartesi yeni işe başlayacağı için kendini ödüllendirmek istediğini söyleyince kıza, arkadaşı, “ÇiçekSepeti’nden bakalım bir şeyler. Ne istersin” diye soruyor ve arkadaşının saydığı tüm ürünleri için “Var Var” diyor.

Son reklam filminde ise sunumunun harika geçtiğini söyleyen genç, kendine bir hediye alacağını söylüyor. İş arkadaşı ona dönüp “ÇiçekSepeti’nden halledelim. Ne seviyorsun” diyor. Ardından arkadaşının saydığı tüm ürünleri için “Var Var” diyerek dans ederek yanıtlıyor.

Kampanyanın Künyesi

Reklamveren: ÇiçekSepeti
Reklamveren Temsilcileri: Emre Aydın, Ceyhun Turan, Sibel Parlak, Beliz Bozkurt
Reklam Ajansı: Titrifikir
Yaratıcı Ekip Lideri: Mert Demirhan, Oğuzhan Dilek
Yaratıcı Ekip: Cem Bulut, Doğukan Yılmaz, Oğuzhan Şen
Marka Ekibi: Dilek Sezen, Sahra Ofluoğlu, Özge Kocabaşoğlu
Stratejik Planlama Ekibi: Kerem Sabuncu, Merve Oynargül
Ajans Prodüktörü: Ediz Alptekin
Prodüksiyon Şirketi: F3 Medya
Yönetmen: Fırat Aydın
Post Prodüksiyon: F3 Medya
Müzik: Onur Cumaoğlu
Mecralar: TV, dijital

İLGİLİ HABERLER