Çamaşırlar, Bingo ile “Oxyjen”leniyor

Bingo Oxyjen’in “Her şeyin başı sağlık ve hijyen, nefes aldıran cevaplar Bingo Oxyjen’den!” sloganıyla çekilen ve kadınların hijyen konusuna dair endişelerini dile getirdiği reklam dizisinin yeni filmi yayında.

Reklam filmi, kadınların pandemi sonrası yeni normal dönemde sık çamaşır yıkaması ve bu durumun sağlık için olumsuz etkilerinin olabileceğinin dile getirilmesiyle başlıyor.

Kampanyada, Zahide Yetiş kendisine danışan ev hanımlarına Bingo Oxyjen’in %70 bitki bazlı ve parfümsüz çamaşır deterjanını öneriyor. Yetiş, reklamda gösterilen sıvı deterjan testiyle birlikte, diğer sıradan sıvı deterjanların aksine bitki bazlı Bingo Oxyjen’in çamaşırlarda gözle görünmeyen deterjan kalıntısı bırakmadığını ve bebek, çocuk, yetişkin ayırt etmeden tüm ailenin çamaşırlarını aynı anda yıkayabildiğini vurguluyor.

Levent Onan’ın yönetmenliğindeki reklam filminde, Alerji ve Astım Derneği’nin Bingo Oxyjen’i önerdiğine özellikle dikkat çekiliyor.

Künye:

Reklamveren: Bingo
Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul
Reklamveren Global Marka Geliştirme&Strateji Ekibi: Aysel Aydın, Gülin Görünmez, Gülşah Alp Sackmann, Hakan Aysun, Selen Erol
Reklamveren Ülke&Global Pazarlama Ekibi: Murat Bulut, Yeşim Seçme, Özge Doğanay, Büşra Aydemir, Tuğçe Toğçu, Burcu Erülker
Reklamveren Prodüktör: Balca Enşenol
CCO: İlkay Gürpınar
CD: Arkın Kahyaoğlu
Yaratıcı Ekip Lideri: Renan Erdener, Erdem Güler
Yaratıcı Ekip: Irmak Hatipoğlu, Hakan Yıldırım
Marka Ekibi: Ela Bilgisel, Funda Eriş, Yekta Öncel, Buse Nur Böbür
CSO: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu
Stratejik Planlama Uzmanı: Gizem Yalçın
Ajans Produksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Cansev Erdemir
Produksiyon Şirketi: Shortcut
Yönetmen: Levent Onan
Müzik : Happy Jingles / Onur Cumaoğlu
Medya Planlama Ajansı: Speed
Kullanılan Mecralar: TV, İnternet

İLGİLİ HABERLER