Bambi Yatak ve Hülya Avşar’dan evde kal çağrısı

Ülke olarak koronavirüs’e karşı verdiğimiz mücadelede, evde kalmak hayati bir öneme sahip. Geçtiğimiz hafta üretime ara vererek bir toplumsal sorumluluk örneği sergileyen Bambi Yatak, #evdeyiz temasını merkeze aldığı reklam filmiyle bu kez tüm Türkiye’yi evde kalmaya davet ediyor.

Bambi Yatak, #evdeyiz temasını merkeze aldığı reklam filmini yayınladı. Günde ortalama 8 saatimizi uyuyarak geçirdiğimiz yataklarda bugünlerde çok daha fazla vakit geçirmeye başladığımızı aktaran reklamda Hülya Avşar, gün içinde yaptığı aktiviteleri Bambi Yatak üzerinde gerçekleştiriyor. Uyku teknolojilerinde inovatif ürünleriyle adından söz ettiren Bambi Yatak’ın ilk reklam filmiyle dillere dolanan Bambi cıngılı ise yeni kampanya özelinde duygusal bir tonda yeniden yorumlanıyor. Hülya Avşar’ın seslendirdiği ve evde kalmanın önemine değinen cıngılın sözleri, bugünlerde yaşadıklarımızı samimi bir dille anlatıyor.

#evdeyiz hashtag’i ile paylaşılan reklam filminin cıngılı: “Ne olur evde kal. Sonsuz değil bu hal. Dışarıda risk, evde ise hayat var. Kolay değil biraz sabır hepimiz için… Geçecek bugünler evde kal. Evdeyiz, çünkü hayatı seviyoruz.” sözlerinden oluşuyor.

Kampanyanın Künyesi:

Marka: Bambi Yatak
Reklamveren Yetkilisi: Adem Çetmen
Reklam Ajansı: Genna İstanbul
Yapım Şirketi: Shortcut
Müzik: Happy
Jıngles
Medya Ajansı: Medıastore
Mecralar: Tv, İnternet
Pr Ajansı: Brandworks İletişim

İLGİLİ HABERLER