Atasay şıklığa “Tak-Tık” diyor

2017 yılından bu yana “Tak Sana Yakışanı” sloganıyla ve içinde barındırdığı güçlü mesajlarla herkesin dikkatini çeken Atasay, yine gözleri üzerine çevirecek bir reklam kampanyası başlattı: “Tak-Tık”. Marka, bu reklam filminde duyurduğu kalıcı indirimlerle mücevher sektöründeki kampanya avcılığına da savaş açıyor.

Mücevher sektörünün öncü markası Atasay yalnızca tasarımlarıyla değil, reklam filmleri ve tüketicilere sesleniş tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yaşama değer katan ulaşılabilir takılar sunan Atasay, bu sefer her zevke ve her bütçeye uygun, ulaşılabilir trend tasarımlarına dikkat çekmek için “Tak-Tık” sloganıyla tüketicilere seslenirken, “Şimdi Atasay’a gelmenin tam zamanı!” diyor. 

“Tak-Tık” söylemiyle yine güçlü ve akılda kalıcı bir reklam filmi ile tüketicilerin karşısına çıkan Atasay, sunduğu geniş ürün yelpazesi ile yenilenmenin tam zamanı olduğunu ön plana çıkarıyor. Mücevheratın en güzel halinin, hayal edilen tüm tasarımların, herkes için ulaşılabilir “yeni normal fiyatlarla” Atasay’dan alınabileceğini vurgularken, tüketicileri “Şimdi Atasay’a gelmenin tam zamanı! Atasay’dan alın siz de takın!” söylemiyle Atasay dünyasına davet ediyor.

Sektöründe yıllardır “Lovemark” olan Atasay, şıklığa, modernliğe, uygun fiyatlara ve tasarıma “Tak-Tık” diyerek tüketicilerin kalbindeki yerini sağlamlaştırıyor.

Pandemi sürecinde, tüketicileri anladığını göstererek dönemin koşullarına uygun çözümler yaratmak için “Yeni Normal Fiyatlar” söylemiyle karşımıza çıkan Atasay; herkese ve her bütçeye göre geniş ürün gamı ve mücevherat sektöründe “kampanya avcılığını” sonlandıran kalıcı indirimlerle yine dikkatleri üzerine çekiyor.

Reklam Künyesi:

Reklamveren: Atasay
Reklamveren ekibi: Elif Arzu Arıcan, Gonca Kahraman, Simay Kamer, Serra Hatman
Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul
CCO: İlkay Gürpınar
ECD: Volkan Karakaşoğlu
CD: Eser Yazıcı
Yaratıcı Ekip: Önder Dündar, Ece Aktürk, Hakan Yılmaz, Kemalcan Başaran
Marka Ekibi: Lilya Ganiç, Deniz Yavuz, İrem Aycı
CSO: Toygun Yılmazer
Genel Müdür Yardımcısı: Ela Bilgisel
Stratejik Planlama Ekibi: Özgün Özkalay, Buket Köse
Ajans Prodüksiyon Ekibi: Tansu Aktürk
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Can Esat Yalkın, Eymen Topçuoğlu
Müzik Düzenleme: Jingle Jackson
PR Ajansı: desiBel Ajans

İLGİLİ HABERLER