Arzum Onan: Yaşınız sizin kararınız

Arzum Onan, dermatolojide 110 yılı aşkın uzmanlığa sahip, Henkel’in  cilt bakım markası Diadermine’in marka yüzü oldu. Onan, markanın yeni LIFT+ Kırışıklık Karşıtı ürünlerini tanıtıyor.

Diadermine, doğru bakım ürünleriyle daha genç görünen bir cilde sahip olmanın mümkün olduğunu vurguladığı LIFT+ Kırışıklık Karşıtı serisinin yüzü olarak, yıllara meydan okuyan 1993 Türkiye ve Avrupa Güzeli, Arzum Onan ile bir araya geldi.
Doğal güzelliğiyle Türkiye’nin en beğenilen isimlerinden biri olan Arzum Onan, Diadermine LIFT+ Kırışıklık Karşıtı serisi hakkında “Ben yaşanmışlıkların hayatıma güzellikler kattığına inanıyorum, üstelik Diadermine sayesinde cildime kırışıklık katmadan. Diadermine LIFT+ Kırışıklık Karşıtı serisini; 30 yaşın üstünde, cildine önem veren ve doğru bakım ürünleriyle yaşının iyisi olmak isteyen tüm kadınlara tavsiye ediyorum. Diğer yandan inanıyorum ki biz kadınların en büyük güzelliği, kendimizle ve cildimizle barışık olmaktan, sahip olduklarımızı olduğu haliyle sevip kabul etmemizden geçiyor.” diyor.

Fakülte İstanbul imzası taşıyan reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Burak Kolcu oturuyor.

Reklam Künyesi:

Reklamveren: Diadermine

Marka Ekibi: Mehmet Başeğmez, Hande Özusta, Müge Gödek

PR Ajansı: Med Partners Reklam ve Halkla İlişkiler

Müşteri Direktörü: Müge Akay

Reklam Ajansı: Fakülte İstanbul

Ajans Başkanı: Şirin Ediger

Yönetici Kreatif Direktör: Aslı Aytaç

Kreatif Direktör: Hilal Yücel

Müşteri İlişkileri Grup Direktörü: Aysu Sıldır Apak

Prodüksiyon: Kala Film

Yönetmen: Burak Kolcu

Görüntü Yönetmeni: Andaç Şahan

İLGİLİ HABERLER