#AnnenİçinUyan

Reklam Ajansı: SesliHarfler

Yaratıcı Yönetmen: Özgür Karaçak

Yaratıcı Grup Direktörü: Can Özmert

Yaratıcı Grup: Semih Altıner, İlker Şener, Sevgin Cumalı

Müşteri İlişkileri: İlana Halmen, Damla Pekgöz, Banu Tunca

Marka Takımı: Hande Dikmen, Pelin İpek Yılmaz, Dicle Yücelen, Ebru Darip, Ahmet Varol 

Ajans Prodüktörü: Ozan Salamcı

Prodüksiyon: Kala Film 

Post Prodüksiyon: ABT İstanbul

Bir süre önce Turkcell, Household segmentinin sosyal medya ve dijitalde gerçekleştireceği bütün çalışmaları SesliHarfler ile birlikte yürütme kararı almıştı. Bu iş birliğinin başlangıcıyla SesliHarfler olarak, yaptığı çalışmalarla kadınların hayatını kolaylaştırmaya çalışan Turkcell ile birlikte Anneler Günü’ne özel hazırladığı filmi hem dijitalde hem de TV’de gösterime girdi, büyük beğeni kazandı. Bugün #‎AnnenİçinUyan‬ ve onu ne kadar çok sevdiğini söyle…

SesliHarfler ve Turkcell, 10 Mayıs Anneler Günü’ne özel hazırladığı reklam filmi ile çocukların, anneleri için ne kadar özel olduğunu yaşamın önemli anlarından kesitler alarak ekrana taşıdı. Gün doğmadan çocuğunun sesi ile uykusunun en tatlı yerinde uyanan, adım atması için onlarca adım atan, hiç okumadığı bir okulun mezuniyeti için heyecanlanan, gitmesini istemediği halde onun hayalleri için güle güle uğurlayan, torununu kucağına aldığı anda uzman olduğu annelik konusunda acemileşen annelerin, hayatlarının en özel anları filme yansıtıldı.

SeslliHarfler ve Turkcell, “Bugün Annen İçin Uyan” sloganı ile titizlikle yürütülen bir prodüksiyon çalışması sonucu hazırladığı bu özel filmiyle bütün vefakar annelerin Anneler Günü’nü kutlar. Herkesi annelere olan minnettarlığımızın bir ifadesi olarak gördüğümüz Anneler Günü filmimizi izlemeye davet ediyoruz.

İLGİLİ HABERLER