Aç bi’ Coca-Cola

Reklamveren: Coca-Cola Şirketi
Reklam Ajansı: Vietnam
Yaratıcı Yönetmen: Özlem Küçükyılmaz 
Yaratıcı Grup: Ayberk Çınar, Kenan Çetinkaya
Müşteri İlişkileri: Tuse Tamer
Yapım Şirketi: PTOT Film
Yapımcı: Tunay Vural / Işıl Ege
Yönetmen: Umur Turagay
Görüntü Yönetmeni: Yon Thomas
Post Prodüksiyon Şirketi: iMAJ
Müzik: Jingle House 
Türkçe söz: Özlem Küçükyılmaz

Coca-Cola yaz dönemi için hazırladığı yeni reklam kampanyasında daha önce bir projede birlikte çalışmamış iki ismi; Özcan Deniz ve Sıla’yı bir araya getirdi. Bu yaz kampanyasının reklam filmi için kamera karşısına geçen ikili, filmde; orjinali bir Hint şarkısı olan parçayı seslendirdi. Uzun süredir oyunculuk ve yönetmenlik çalışmalarına ağırlık veren Özcan Deniz reklam filmi için, dört yıl aradan sonra ilk kez mikrofon başına geçti.

Reklam filmi için Londra’dan gelen özel bir koreografi ekibi eşliğinde çalışan Özcan Deniz ve Sıla profesyonel dansçıları aratmayacak bir performans sergiledi, ikiliye kalabalık bir dansçı grubu da eşlik etti.  Film, reklam konseptine uygun nostaljik kostümleriyle de dikkati çekti. “Aç Bi’ Coca-Cola” reklam filminin yönetmenliğini Umur Turagay üstlendi. Turagay yönetiminde 200 kişiyi aşan set ekibi çekimleri 3 günde Florya sahilinde tamamladı, çekimler için Florya sahiline adeta bir küçük sahil kasabası inşa edildi.

Coca Cola şişesinin eşliğinde gün doğumundan gün batımına kadar süren, Özcan Deniz ve Sıla’nın çekişmesine sahne olan film, ikilinin bir araya geldiği mutlu sonla bitiyor. 

İLGİLİ HABERLER