Zula Süper Lig ile #MücadeleHerYerde

Espor tutkunlarının her sezonunu merakla beklediği ve heyecanla takip ettiği Zula Süper Lig’in 6. Sezonu #MücadeleHerYerde hashtag’i ile 15 Ağustos’ta geri döndü. Zula arenasının birbirinden güçlü profesyonel spor ve espor takımlarına ev sahipliği yapan Zula Süper Lig’de sayısız takım kozlarını paylaşmaya devam ediyor.

Yenilenen yayın yüzü, yeni takımları ve yenilenen kadroları ile birlikte geride kalan 2 haftada en çekişmeli sezonuna tanık olduğumuz Zula Süper Lig’de, ABB Aski Espor, Beşiktaş, Bursa Espor, Çamlıca Espor, Galatasaray, Gamers of Future, İstanbul Espor Kulübü, fastPay Wildcats, Mod-Z ve Sangal Esports takımları yer alıyor. Takımların akademi kadroları da bir yandan Rekabet Turnuvası’nda mücadelelerine devam ediyor.

Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel Kadınlar Ligi’ni düzenleyen Zula’da, kadın oyuncular sahnedeki yerini Zula Süper Lig’de de almaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Zula Kadınlar Ligi’nde Türkiye’nin en köklü espor kulüplerinden fastPay Wildcats oyuncusu, bu sezon da profesyonel lig kariyerlerine devam ediyor.

9 hafta 90 maç!

Karşılaşmaları cumartesi ve pazar günleri 14:00 – 20:00 saatleri arasında ve her gün 5 maç sistemiyle gerçekleşen Zula Süper Lig’de, sezon genelinde tüm takımlar 2 kez karşılaşacak ve toplamda 18’er maç yapacak. 9 hafta sürecek 90 maçlık maratonun ardından ligin en iyi 4 takımı büyük finallerde kozlarını paylaşacak.

Sezon sonunda ligi son sırada tamamlayan takım ligden düşerken, 1024 takımın kozlarını paylaştığı Rekabet Turnuvası’nın şampiyon takımı ise Zula Süper Lig’in yeni üyesi olacak. 7-8 Kasım’da gerçekleşecek Zula Süper Lig 6. Sezon Finalleri’nde aynı zamanda Ligin Enleri ödülleri de ekranlara yansıyacak. En değerli oyuncu, en iyi keskin nişancı, en iyi taarruz oyuncusu ve en iyi çıkış gösteren oyuncu kategorisindeki ödüller, lig genelindeki performanslar göz önünde bulundurularak sahiplerini bulacak.

Oyun tutkunu markalar

Esporun tüm dünyada yeni yatırım ve iş alanları yarattığı bilinen bir gerçek. Zula Süper Lig’in 6. Sezonunda Little Caesars yeniden resmi yiyecek sponsoru oldu. 5. Sezonda olduğu gibi yeni sezonda da sponsorluğunu devam ettiren Little Caesars, bu kapsamda Zula Süper Lig’e özel çıkarttığı Zula Gamer Menü ile espor tutkunlarına oyunun farklı aşamalarında kullanabilecekleri Zula Altını kazandırmaya ve yeni sürprizlerle gamerların yanında olmaya devam edecek.

 

İLGİLİ HABERLER