Youth Talks Türkiye için kayıtlar başladı

İş hayatına yeni başlayan gençlere, yeni mezunlara ve üniversitelerin son sınıflarında okuyan gençlere fırsatları göstermek, onları geleceğe hazırlamak amacıyla Marketing Türkiye tarafından hayata geçirilen Youth Talks Türkiye için kayıtlar başladı. 7 Kasım’da Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşecek bu etkinliği sakın kaçırmayın.

 

Marketing Türkiye, gençlere daha umut dolu bir gelecek olduğunu göstermek ve geleceğe dair hayal kurmalarını teşvik etmek için Youth Talks Türkiye etkinliğini tasarladı. Etkinlik gençlere bugün onları hangi fırsatların beklediğini, gelecekte hangi alanlarda fırsatlar olabileceğini, yeteneklerini geleceğe hazırlamaları gerektiğini anlatırken hem zihnen hem de bedenen dışarıya davet ediyor.

 

Zirvenin içeriği, trendlerin kendini gösterdiği alan ve sektörleri radarlayan 300 ayrı kaynaktan Marketing Türkiye ve IOX tarafından derlendi. Trendleri etkileyen ve trendler­den etkilenen 9 ana sektörün ele alınacağı etkinlikte sadece iş dünyasındaki trend­ler değil İK, sosyoloji, yaşam sitilleri gibi majör trendlerin yanı sıra günlük yaşamı etkileyen trendler de ele alınacak. Youth Talks Türkiye / Next Step for Next Gene­ration’ın amacı iş hayatına yeni başlayan gençlere, yeni mezunlara ve üniversitelerin son sınıflarında okuyan gençlere fırsatları göstermek ve onları geleceğe hazırlamak. Marketing Türkiye tarafından Deloitte Türkiye ve IOX içerik iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan Youth Talks Türkiye’de iş dünyasının vizyoner girişimcileri ilham veren konuşmalarıyla katılımcılarla buluşurken gençler de Türkiye’nin önde gelen markalarının İK direktörleriyle tanışma fırsatı bulacak. Katılımcılar paralel sunumlarla beş ayrı salonda yeme-içmeden espor ve gaming’e, finanstan eğlenceye, teknolojiden sanata kadar pek çok alanda ufuk açan sunumları dinleme fırsatı bulacak. Zirvenin sonundaysa Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Cool Markalar Ödül Töreni” ile “Yılın Cool Markaları” ödüllerine kavuşacak.

 

Gelecek trendlerine dair ilham veren sunumların yer aldığı Youth Talks Türkiye’ye burayı tıklayarak ya da aşağıdaki formu doldurarak katılabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER