Yıldız Entegre İstanbul’da “geleceği” konuştu

Orman ürünleri sektörünün global oyuncusu Yıldız Entegre, yeni kurumsal logosunun, yeni marka mimarisinin, dijital dönüşüm projelerinin ve ürünlerinin lansmanını 11-14 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirdi. Reklam ajansı Gliese İstanbul ile birlikte değiştirilen logo ve belirlenen değerler, gerçekleştirilen etkinlikte sunuldu. Dört gün süren toplantıda yurdun dört bir yanından ve yurt dışından gelen iş ortaklarının yanı sıra ustalar, tasarımcılar ve mimarların da katıldığı toplantıda, Yıldız Entegre kurumsal ve dijital dönüşüm sürecini anlatarak gelecek hedeflerini paylaştı…

”Geleceğe Yıldız Gibi Bak” buluşmasının ilk günü, Yıldız Entegre Türkiye Satış Direktörü Selçuk Ormancı’nın açılış konuşmasıyla başladı. Ardından kürsüye Romanya Satış ve Pazarlama Direktör Yardımcısı Bahadır Çuhacıoğlu geldi ve global bir marka olarak Yıldız Entegre’nin çalışmalarını anlattı. Toplantı Ercüment Şansal’ın moderatörlüğünde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin’in yeni Yıldız Entegre kurumsal logosu ile yeni marka mimarisini anlattığı sunumuyla devam etti. Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı Melike Alkan “Değişimi yakalayan ayakta kalacak” diyerek şirketin dijital dönüşüm sürecini aktardı.  Günün sürprizi ise Ahmet Şerif İzgören oldu. ”Sizin dükkan torunlara kalır mı?” başlıklı konuşması herkesin ilgiyle izlediği sürpriz oldu. İzgören’in konuşmasının ardından lansmanın ilk günü gala yemeği ile sona erdi.

İkinci günde, Ürün-Kategori Birim Yöneticisi Murat Genççağlar ürün gruplarındaki yapılanmayı ve yeni renklerin sunumunu gerçekleştirdi. Satış müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen panel sırasında müşterilerin soruları cevaplandı.

Toplantının üçüncü gününde parke ve kapı ustaları yanı sıra marangozlarla bir araya gelen Yıldız Entegre, dördüncü günde ise mobilya ve mimariye yön veren tasarımcılar, mimarlar ve tedarikçileri ile buluşarak lansman toplantısını tamamladı.

 

İLGİLİ HABERLER