“Yeni normal”in şampiyonu Zoom’dan anormal yılbaşı kutlamaları

2020’nin çok büyük bir kısmı evlerimizde ve Zoom toplantıları eşliğinde geçti. Pandemi dönemiyle birlikte hemen herkesin hayatının bir parçası haline gelen Zoom yeni yıla da kullanıcıları ile birlikte girmek istiyor. Zoom dünyanın en büyük gökdeleni Burj Khalifa’nın mimarı Emaar ile 2020’nin en görkemli yılbaşı partisini hayata geçirmek için güçlerini birleştirdi. Emaar’ın Downtown Dubai’de gerçekleştireceği yeni yıl kutlamaları, küresel ölçekte gerçekleştirilecek bir Zoom video görüşmesiyle canlı yayınlanacak. Görüşmeye davet edilecek dünyanın dört bir yanından 50 bini aşkın kişi, 2021’e Zoom üzerinden gerçekleştirilen ilk yılbaşı kutlamasında merhaba diyecek. Zoom üzerinden küresel olarak canlı yayınlanacak olan EMAAR NYE 2021 etkinliği, Türkiye saatiyle 19.30’da başlayacak…

Salgın esnasında kullanıcıların hayatını kolaylaştıran çözümleriyle başarılı bir yılı geride bırakan Zoom, kullanıcılarına normallik, birlik, beraberlik ve mutluluk hissi sağlama görevi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Emaar iş birliğiyle gerçekleştirilecek etkinlik, tüm dünyadaki insanlara yeni yılı umutla ve hep birlikte karşılama imkânı tanıyacak.

“Zoom, Emaar ile dünyanın dört bir yanındaki insanların mutlulukla bir araya gelmesini sağlayacak bu etkinliğin bir parçası olmaktan gurur duyuyor” diyen Zoom Uluslararası Pazarlardan Sorumlu Başkanı Abe Smith, sözlerini şöyle sürdürdü: “2020 yılında dünyanın dört bir yanından firmaların, okulların ve ailelerin COVID-19 salgını esnasında bağlantıda kalmalarına yardım etme şansı yakaladık. Umut ve beraberlik hissi getirmesini temenni ettiğimiz 2021 yılını karşılamak için sabırsızlanıyoruz.”

Canlı Zoom etkinliğine katılmak için BURADAN kayıt yaptırabilirsiniz…

 

İLGİLİ HABERLER