Yaşayan En Büyük Feng Shui Ustası “Raymond Lo” İstanbul’a Geliyor

Dünyaca tanınmış Feng Shui ustası olan Grand Master Raymond Lo, Hong Kong, Singapur, Avustralya, Rusya, Romanya, Almanya, ABD ve Japonya’dan sonra IFSA (Uluslararası Feng Shui Derneği) tarafından onaylı “Feng Shui” eğitimini dördüncü kez İstanbul’da vermeye hazırlanıyor.

Uluslararası standartlarda kabul gören Raymond Lo Feng Shui Okulunda toplam 5 modül yer alıyor: Feng Shui 1, Feng Shui 2, Çin Astrolojisi 1, Çin Astrolojisi 2 ve I Ching. Bir sene Feng Shui konuları blok halinde aktarılırken ikinci sene de Çin astrolojisi ve I Ching konuları öğreniliyor. Kursa katılacak öğrencilere katılım sertifikası veriliyor. Tüm modülleri tamamlayan öğrenciler kısa bir sınava tabi tutuluyor ve sınavı başarıyla geçen öğrencilere “Feng Shui Uzmanı” diploması veriliyor. Türkiye’de bu diplomaya sahip 12 uzman var.

Point Otel Barbaros’ta 5-11 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek yurt dışı ve içinden katılımcıların yer alacağı eğitimde, İngilizce-Türkçe tercüme desteği de yer alacak. Feng Shui dünyasına profesyonel anlamda giriş yapmak isteyenler, 30 Eylül tarihine kadar erken kayıt indiriminden de faydalanabilecek. Eğitime online olarak http://www.esrakoyuncu.com/egitim-kayit/ adresinden kayıt olunabilecek.

İLGİLİ HABERLER