Vodafonelu çiftçiler ürünlerini cepten sattı!

 

Vodafone Türkiye, Türkiye’deki çiftçilerin hayatını kolaylaştırmak ve tarım sektörünün gelişimine destek olmak amacıyla hayata geçirdiği Vodafone Çiftçi Kulübü çatısı altında Türk çiftçisinin yüzünü güldürecek yeni bir servis sunuyor.  Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri, “2434 Çiftçi Haber Paketi İlan Servisi”ni kullanarak, yetiştirdikleri ürünleri tek bir ücretsiz SMS ile cepten aracısız bir şekilde Türkiye’nin 81 iline satabiliyorlar.

 

Çiftçi’nin ilanı bir SMS ile hem internet hem TV hem dergilerde!

 

Çiftçilere tamamen ücretsiz olarak sunulan “2434 Çiftçi Haber Paketi İlan Servisi” üzerinden verilen ilanlar, Türkiye’nin ilk ve en büyük tarımsal e-ticaret ve iletişim sitesi olan www.tarimsalpazarlama.com  ile Köy TV’de yayınlanıyor. Ayrıca bu ilanlar, Türkiye tarım sektörünün önde gelen en büyük dergilerinde de seri ilan olarak yayınlanıyor. Yaklaşık 3 aylık bir sürede 4 bin 338 çiftçinin ilan verdiği “2434 Çiftçi Haber Paketi İlan Servisi” üzerinden yapılan hesaplamalarla 5.5 Milyon TL’lik ürün satıldığı tahmin ediliyor. Bu servis aracılığıyla yetiştirdikleri ürün ve mahsulleri aracısız bir şekilde, cepten tüm Türkiye’ye satan çiftçiler, bayilik alımından yurtdışı anlaşmalarına kadar oldukça geniş bir ölçekte işlerini büyütme ve karlarını artırma fırsatı buldular.  Vodafone Çiftçi Kulübü’nün İlan Servisi üzerinden ürün satmak isteyen çiftçilerin, İLAN yazıp boşluk bırakarak, vermek istedikleri ilanı yazmaları ve 2434’e SMS atmaları yeterli oluyor.  

 

Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt konuyla ilgili yaptığı açıklamada, çiftçiler için yeni bir gelir modeli yarattıklarını bildirerek sözlerine şöyle devam etti: Türk çiftçisinin ekonomik etkinliğinin artmasına olanak sağlayarak, işlerini büyütmeleri ve gelirlerini artırmaları adına önlerinde önemli kapılar açan Vodafone Çiftçi Kulübü çatısı altında yeniliklerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. 2434 Çiftçi Haber Paketi İlan Servisi ile Türkiye’nin en stratejik sektörlerinden biri olan tarım sektörünün sürdürülebilir gelişimi yolunda önemli bir katkı sağlamayı hedefliyoruz. Çiftçilerimiz bu ilan servisi ile artık yaşadıkları coğrafyadan çıkıp tüm Türkiye’ye açılarak verimlilik ve bereketlerini artırıyorlar. Çiftçilerimize bu kanal aracılığıyla karşılarına çıkan yeni işbirliği ve anlaşma fırsatlarıyla vizyonlarını genişletme; farklı sektörler ve iş alanlarından beslenerek çok daha geniş ölçekte faaliyet gösterme imkanı sunmayı hedefliyoruz.”

İLGİLİ HABERLER