VMware, Inc. (NYSE: VMW) EMEA Bölgesi Kanal ve İş Ortakları ve Genel İş Başkan Yardımcısı: Jean-Phillipe (JP) Barleaza

 

VMware, Inc.,  EMEA Bölgesi Kanal ve İş Ortakları ve Genel İş Başkan Yardımcısı olarak Jean-Phillipe (JP) Barleaza’yı atadı.

JP Barleaza hakkında:

VMware’e, katıldığı 2007 yılından beri EMEA kanal ekibinin kilit bir üyesi olan JP Barleaza, Başkan Yardımcısı görevini Ekim 2015 tarihinden bu yana yürütüyor. JP Barleaza, VMware’in, EMEA Bölgesi’nde iş ortağı eko sistemi stratejisinin belirlenmesi ve yönetiminden, VMware’in yenilikçi bulut ve iş mobilite çözümleri ile iş ortaklarına, OEM’lere, SISO’lara ve çözüm sağlayıcılara işlerini farklılaştırma ve karlılıklarını artırma konularından sorumlu olacak. Halen İngiltere merkezli görev yapmakta olan JP Barleaza, doğrudan VMware, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Bölge Genel Müdürü Jean-Pierre Brulard’a rapor edecek.

VMware, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Bölge Genel Müdürü Jean-Pierre Brulard, konuyla ilgili: “Jean-Philippe, EMEA Bölgesindeki iş ortaklarımızla, Yazılım Tanımlı Veri Merkezi, birleşik hibrit bulut ve son kullanıcılara yönelik bilişim çözümlerinin benimsetilmesinde bölgedeki iş ortağı ve kanal operasyonlarına liderlik yapacak.” “Jean-Philippe, iş ortaklarımızın VMware teknolojilerini müşterilerine fayda sağlayacak şekilde nasıl benimseyebileceklerini ve müşterilerin bir yandan işlerinde ticari başarı sağlarken bir yandan dijital dönüşümlerini nasıl gerçekleştirmeleri gerektiğini anlama becerisine sahiptir” dedi.

 

İLGİLİ HABERLER