Twitter kullanıcı ağlarını genişletmek için hazırladığı yeni ürünü “Bağlan” ı duyurdu

 

Sosyal medyada kurumsal ve kişisel hesaplarla birçok farklı alanda kullanılan Twitter, kullanıcılarının çevresini genişletmeleri için yeni bir güncelleme hazırladı.

Güncelleme örnek olarak; bilim kurgu seven arkadaşlarınıza veya aynı takımı tutan veya aynı partiyi destekleyen kişilere sizi kolayca bağlayacak.

Takip edeceğiniz hesapları bulmanız için hali hazırda birkaç basamak atlamanız ve biraz da şansınızın yaver gitmesi gerekiyor. Bu nedenle de bu arayışınızı Twitter’daki yeni “Bağlan” butonuyla gerçekleştirilebileceği düşünülüyor. Bugünden itibaren takip etmekten hoşlanacağınız kişi ve hesapların tümünün aynı yerde olacağı detaylı bir listeniz olacak.

Size en iyi önerileri yapabilmek için takip ettiğiniz kişilere, beğendiğiniz Tweet’lere, bölgenizdeki popüler hesaplara, o anda dünyada yaşananlara ve çok daha fazla konuya bakılıyor. Ayrıca size hangi öneriyi neden yapıldığı da açıklanacak.

“Bağlan” butonu, ayrıca telefon rehberinizle de senkronize olarak arkadaşlarınız ve ailenizle de kolayca bağlanmanıza olanak tanıyacak. Rehberinizden herhangi birisi Twitter’a girdiğinde, size haber vererek kendisine “hoşgeldin” deme fırsatı sunulacak.

“Bağlan” butonu, bugünden itibaren iOS ve Android sistemlerdeki Twitter üzerinden herkese açık. Siz de katılmak istiyorsanız, uygulamanızı güncelleyerek mavi Bağlan butonunu görebilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER