Türkiye’nin Yeni Dijital Cüzdanı PeP yurtdışı reklam harcamalarında sınır tanımıyor

Maliyeti düşürmek, şeffaflık ve sınırları kaldırmak prensiplerinden yola çıkarak ürün ve hizmet üreten PeP’in en önemli özelliği hizmetlerinin Türkiye ile sınırlı kalmayarak küresel boyutta olması… PeP’in küresel boyuttaki faaliyetleri de, sınır ötesi işlem yapmak isteyen tüketicileri global piyasalarda işlem yapmanın karmaşasından kurtarması.

Türkiye’nin yeni dijital cüzdanı PeP; alışveriş, nakit çekim ve para transferi işlemlerinde tüketicilere güvenli, hızlı ve yenilikçi finansal çözümler üretiyor. Dünyanın dört bir yanında ve internette yapılan harcamaları avantajlı döviz kurları ile gerçekleştirme imkanı sağlayan PeP Visa Kart, yurt içinde ve yurt dışında ATM’leri komisyonsuz kullanma olanağı da sunuyor. PeP ayrıca, yurt dışından ülkemize ve ülkemizden yurt dışına yapılan para transferlerinde, 7/24 ve anında gönderim olanağının yanı sıra önemli bir fiyat avantajı da sağlıyor.

PeP, Google, Facebook, Instagram reklam alanı satın almaları, Adobe, Shutterstock ödemeleri gibi yurt dışından alınan reklam odaklı hizmetlerde 1000 TL’ye varan nakit iade kazandırıyor.

Maliyeti düşürmek, şeffaflık ve sınırları kaldırmak prensiplerinden yola çıkarak ürün ve hizmet üreten PeP’in en önemli özelliği hizmetlerinin Türkiye ile sınırlı kalmayarak küresel boyutta olması… PeP’in küresel boyuttaki faaliyetleri de, sınır ötesi işlem yapmak isteyen tüketicileri global piyasalarda işlem yapan bir bankada hesap açma ya da bu bankanın ürününü kullanma derdinden, yani bir nevi finansal karmaşadan kurtarıyor. Tüketicilerin genel anlamda ihtiyaçlarına odaklı en düşük maliyetli hizmetlerin dijital ortamlar üzerinden verildiği bir hayat döngüsü oluşturuyor.

Hem bireysel hem kurumsal finansta PeP

Kurum ve sektörlere yönelik çözüm ortaklığı da sunan PeP, özellikle dijital reklam verenler, lojistik, perakende, akaryakıt ve sosyal yardım projelerine yönelik çalışmalarıyla tanınıyor. Özellikle, dijital reklam verenler, PeP’in sunduğu avantajlı döviz kuru ile yaptıkları satın almalardan önemli avantajlar sağlıyor.

PeP şimdi de, 1 – 31 Ekim tarihleri arasında yurt dışı reklam harcaması yapan şahıs firmaları ile reklam ajanslarına ekstra avantaj sunuyor. Google, Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Self Service Programmatic gibi reklam; Adobe, Shutterstock, Hotjar, Hootsuite, G-Suite gibi içerik ve hizmet satın alınan harcamalara yönelik kampanya kapsamında, bu mecralardaki satın alımlarını PeP Visa Sanal Kart’la yapanlar 1.000 TL’ye varan nakit iadesi alma imkanı kazanıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin 1 Ekim’den itibaren PeP’e üye olarak işlemlerini gerçekleştirebilir!

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYIN...

PeP Kimdir?

PeP, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin tescilli markasıdır. 2017 yılında lisans alan PeP, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’ndan yetkili bir elektronik para ve ödeme hizmetleri şirketidir. PeP, Visa ve TROY kart hizmetleri veren, yurtiçi ve uluslararası para transferi, fatura, kurum ve diğer ödemeleri yapabileceğiniz, indirimli akaryakıt ve ödeme alabileceğiniz bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

İLGİLİ HABERLER