Türkiye’nin iyilik markaları İzmir’in yanında…

Tüketiciler giderek artan bir hassasiyetle markalardan toplumsal yaşamda daha fazla sorumluluk almasını, iyi günde olduğu gibi kötü günde de yanında olmasını bekliyor. Özellikle de dayanışmanın hayati olduğu durumlarda! Markalar böylesi dönemlerde “yaptıklarıyla” ya da “yapmadıklarıyla” milyonların desteğini bir anda kazanıyor ya da kaybediyor… Ülkece çok üzüldüğümüz İzmir depremi özellikle markalar için bir büyük sınav. Duyarlılıklarıyla hemen öne çıkanlar hassasiyetlerini teker teker açıklarken  hangi markalar bu sürece dahil oldu?

Migros Türkiye

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Migros Türkiye (@migros_tr)’in paylaştığı bir gönderi ()

Trendyol

English Home

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

🙏🏻

English Home (@englishhometurkiye)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sırma

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Geçmiş olsun İzmir!

Sırma (@sirmaturkiye)’in paylaştığı bir gönderi ()

Royal Canin Türkiye

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#seninleyizmir

Royal Canin Turkiye (@royalcanintr)’in paylaştığı bir gönderi ()

Getir

Nestle Türkiye

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Geçmiş olsun İzmir. Nestlé Türkiye olarak Kızılay ve AKUT Arama Kurtarma Derneği’ne su ve gıda desteği ile İzmir’in yanındayız.

Nestlé Türkiye (@nestleturkiye)’in paylaştığı bir gönderi ()

CarrefourSA

Yurtiçi Kargo

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#İzmirinYanındayız

Yurtiçi Kargo (@yurticikargo)’in paylaştığı bir gönderi ()

Aras Kargo

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Paketlenmiş kuru gıda ve battaniye yardımlarınızı İzmir’e ulaştırıyoruz Türkiye’yi derin yasa boğan deprem nedeni ile büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Aras Kargo olarak afet anlarında resmi kurumlarla koordinasyon içinde yardım ve dayanışmanın öneminin bilincinde, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan(AFAD) edindiğimiz bilgiyle öncelikli ihtiyaçların paketlenmiş kuru gıda ve yeni (sıfır) battaniye olduğunu görmekteyiz. Dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, paketlenmiş kuru gıda ve yeni (sıfır) battaniye yardımlarınızı şubelerimizden teslim alarak Buca Afet Deposuna, sizin adınıza gönüllü olarak Pazartesi gününden itibaren ulaştıracağız. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Aras Kargo (@aras_kargo)’in paylaştığı bir gönderi ()

Eczacıbaşı Topluluğu

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nin yardım tırı İzmir depreminde zarar gören vatandaşlarımızın hijyen ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıktı. Yardım tırımızda ıslak mendil, dezenfektan, kolonya, tuvalet kağıtları ve temizlik kimyasalları yer alıyor. Yardım malzemelerimiz İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Bayraklı Belediyesi koordinasyonu ile kurulan afet yardım merkezi aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Yaşanan felaketin yaralarını hep birlikte dayanışma ile saracağız. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. @eczacibasituketimurunleri #Yanındayızİzmir #BirlikteAşarız #Eczacıbaşı #EczacıbaşıTüketimÜrünleri

Eczacıbaşı Topluluğu (@eczacibasitoplulugu)’in paylaştığı bir gönderi ()

Unilever

Hayat Kimya

ttec

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#izmir #yanındayız #ttec

ttec (@ttec)’in paylaştığı bir gönderi ()

Gratis

Decathlon Türkiye

Watsons Türkiye

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hepimize geçmiş olsun… #izmirinyanındayız

Watsons Türkiye (@watsonsturkiye)’in paylaştığı bir gönderi ()

Turkcell

Türk Telekom

Vodafone Türkiye

Coffeemania

İşbir Yatak

Pınar

Coca-Cola İçecek

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

CCI olarak İzmir Seferihisar ve çevre ilçelerdeki ihtiyaç sahipleri için yetkili makamlarla bağlantı kurarak su ve ilk yardım desteği için harekete geçtik. Su sevkiyatlarımızı, ihtiyaç sahiplerine hızla ulaşması amacıyla @Kizilay Koordinasyon Merkezi’ne teslim ettik. İzmir fabrikamız, tüm saha satış ekiplerimiz ve bayilerimizin yoğun çalışmalarıyla gerçekleşen yardım çalışmalarımız devam ediyor. Güçlü kal İzmir, yanındayız. —— As CCI, we immediately supported İzmir Seferihisar and surrounding districts with water and first aid support by contacting the authorities. We shipped water packs to the Red Crescent Coordination Center in order to reach those in need quickly. Our support, which is carried out with the intensive work of our İzmir plant, all field sales teams and our dealers, will continue. We are together, we are stronger together. #gecmisolsunturkiye #strongertogether #proudlyCCI

Coca-Cola CCI (@cocacolaicecek)’in paylaştığı bir gönderi ()

İLGİLİ HABERLER