Türkiye’nin ilk mali onaylı mobil ödeme sistemi: PayPad

Bilim adamı ve Girişimci Veysel Berk tarafından yeni nesil satış ve ödeme sistemi olarak geliştirilen PayPad, işletmelerin kazancını arttırmak için tasarlandı.

Bulut tabanlı, iPad üzerinden çalışan, anlık olarak satışları, işletmenin cirosunu görmeyi ve akıllı satış yapma imkanı sağlayan PayPad, aynı zamanda Türkiye’nin ilk mali onaylı bulut tabanlı mobil akıllı ödeme sistemi olma özelliğini de taşıyor. 

Berk’in kurucusu olduğu PayPad’in yatırımcıları arasında M. Serdar Kuzuloğlu, Melih Ödemiş, Tahsin Öztiryaki, Vedat Sadioğlu, Aydın Yurdum gibi teknoloji, sanayi ve gayrimenkul dünyasının dev isimleri yer alıyor.

Yurtdışı satış ofislerini de kuracak

PayPad, sahip olduğu benzersiz özelliklerle sadece Türkiye’de değil dünyada da ticareti değiştirmeyi hedefliyor. Bir sonraki adım yurtdışı ofislerinin kurularak pazarlama ve satış operasyonlarının başlatılması. Bu strateji kapsamında, Ekim ayında PayPad’in İngilizce ve Almanca versiyonları Berlin, Londra ve San Francisco Silikon Vadisi’nde satış ofisleri kurularak kullanıma sunulacak. Bu bölgedeki operasyonları PayPad’in yatırımcıları arasında yer alan M. Serdar Kuzuloğlu yönetecek.

 

 

İLGİLİ HABERLER