Türkiye’nin ilk interaktif senfonisi, yarın Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde!

 

Vodafone, bu yıl ikincisini düzenleyeceği Dijital Dönüşüm Zirvesi kapsamında 15 Mart’ta Türkiye’nin ilk interaktif mobil dijital senfonisine imza atacak.

Vodafone zirvede senfoniye cep telefonlarıyla katılacak dinleyicileri sahnedeki performansın bir parçası haline getirerek ziyaretçilere, üç boyutlu yazıcıdan basılarak yaratılan kıyafetleri dijital ortamda deneme ve normal şartlarda sadece duyulabilen müziği görme imkânı da sunuyor.

Dijital Dönüşüm Zirvesi’ni Marketing Türkiye’nin Facebook ve Twitter hesaplarından anlık olarak takip edebilirsiniz.

“Dijital Dönüşüm’ün parçası ol” temasıyla Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde; 13 konuşmacı 11 farklı oturumda iş dünyası, reklam, pazarlama, gazetecilik, müzik, finans, sağlık, şehircilik, otomotiv, eğitim ve spor gibi alanlarda dijitalleşmenin hayatımızı nasıl değiştirdiğini anlatacak.

4 binden fazla davetlinin ve yaklaşık 40 bin online izleyicinin takip etmesinin beklendiği zirve, birey ve kurumları dijitalleşmenin dönüştürücü gücüyle tanıştırmayı hedefliyor.

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi kapsamında gerçekleşecek Türkiye’nin ilk interaktif mobil dijital senfonisinin Tasarım danışmanlığını Arzu Kaprol, sanat yönetmenliğini Mercan Dede ve Ouchhh, hikâye anlatıcılığını ise Şebnem Ferah’ın üstleniyor.

“Hayal kurmaya cüret et” temalı dijital senfoni, Borusan Quartet tarafından icra edilecek. Dinleyicilerin akıllı telefonlarıyla interaktif olarak katılacağı dijital senfonide, drone (insansız hava aracı) ve yüz izleme gibi en yeni dijital teknolojiler kullanılırken, eşzamanlı olarak ışık gösterisi de yapılacak. Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde ayrıca, ziyaretçilere fuaye alanında dijital perakende deneyimi yaşatılacak ve müziği görme imkânı sunulacak.

 

İLGİLİ HABERLER