“Türkiye’nin Gündemi” Bundle işbirliğiyle Marketing Türkiye’de…

Pazarlama sektörünün lider platformu Marketing Türkiye, bir milyonu aşkın okuyucunun Bundle App’ini indirerek sıcak haberleri takip ettiği Bundle ile “Türkiye’nin Gündemi” adı altında önemli bir işbirliğine imza attı.

Bu işbirliğiyle okurlar Marketing Türkiye’nin ana sayfasında yerini alan eklenti sayesinde Türkiye’nin anlık gündemine ulaşabilecek ve günün önemli haberlerini takip edebilecekler. Türkiye’nin an zamanlı nabzını tutan bu işbirliğiyle sıcak gündemi takip etmek de mümkün olacak.

Yılda 500 milyondan fazla içeriğin tüketildiği Bundle tarafından sağlanan akışta, güncelden spora, bilimden kültür-sanata 8 farklı kategoride günün en önemli başlıkları dinamik bir biçimde yer alıyor ve anlık olarak güncelleniyor.

Marketing Türkiye “Türkiye’nin Gündemi” listesine Bundle platformunda yer alan haberler arasından en çok okunanlar alınıyor. “Gündem” haberleri 2 saatte bir, “Spor” ve “Finans” haberleri 4 saatte bir, “Teknoloji” haberleri 6 saatte bir, “Bilim” haberleri 12 saatte bir “Kültür & Sanat”, “Yaşam” ve “Hot Bundle” bölümündeki haberler ise 24 saatte bir en çok okunan haberlerle güncelleniyor…

Bundle, 20 ülkeden 22 farklı kategoride 15 bine yakın kaynağı kullanıcılarına sunarak kişisel haber akışları oluşturmalarını sağlıyor; günün önemli gelişmelerini ise anlık bildirimlerle hızlı ve güvenilir biçimde iletiyor.

Marketing Türkiye “Türkiye’nin Gündemi” bölümüne BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz…

İLGİLİ HABERLER