Türkiye’nin en geniş araştırma bankası nexcmo.com’da

Bilginin alabildiğine demokratikleştiği bir dönemden geçiyoruz. Tabiri caiz ise her taraftan bilgi akıyor. Ancak bu bilgi deryasını yorumlayıp anlamlı sonuçlara ulaşmak, nitelikli veriye dönüştürmek hiç de kolay değil. Özellikle de değişimin ve dönüşümün temel prensip olduğu pazarlama sektöründe… 

Türkiye’nin ilk pazar araştırmaları bankası

Marketing Türkiye’nin gerçekleştirdiği araştırmalar sektör profesyonellerinin pazarlama ve pazarlama iletişimi sektöründe daha derinlikli bilgilenme talepleri olduğunu gösteriyor. Bu tespitten yola çıkan Marketing Türkiye sektör profesyonelleri için tüketici içgörülerinden makro trendlere, sektörel gelişmelerden itibar ölçümlerine kadar çeşitli konularda araştırmaların yer aldığı “Marketing Türkiye Araştırma Bankası”nı iki yıl önce sektörün kullanımına açmıştı.

Her ay güncel ve kapsamlı araştırmalarla zenginleşen “Marketing Türkiye Araştırma Bankası” bundan böyle nexcmo.com platformu üzerinden abonelerine ulaşacak.

nexcmo.com üst düzey yöneticileri yarına hazırlıyor

Üst düzey yöneticilerin bir araya geldiği bir bilgi paylaşım platformu olarak tasarlanan nexcmo.com’da özel olarak hazırlanan ve yeni dönemin içgörülerini barındıran makalelerle çarpıcı analizlerin yanı sıra uzmanlar tarafından hazırlanmış araştırmalar yer alıyor. Araştırma Bankası ile nexcmo.com tüketici davranışlarından, marka algısına, siyasal iletişimden, ekonomi öngörülerine, onlarca sektörde yapılmış yüzlerce araştırma pazarlama sektörü için kılavuz niteliği taşıyor.

NexCMO sadece uzman araştırmalarla öne çıkmıyor… Sektörlerinde ezber bozan CEO’larla yapılan söyleşilerden eşsiz araştırmalara, yeni dönemin içgörüleriyle hazırlanan global makalelerden iş dünyasının trendlerine kadar pek çok çarpıcı makale nexcmo.com’da sizleri bekliyor…

NexCMO’ya üye olup eşsiz içeriklere ulaşmak için hemen tıklayın: nexcmo.com

 

Abonelik başvurusu için
yasemin.eric@rotayayin.com.tr
Tel: +90 (212) 211 11 12 – 114

 

 

İLGİLİ HABERLER