oppo Reno 4

Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş.’de üç üst düzey atama

Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş.’de üç üst düzey atama gerçekleştirildi. Türkiye Petrolleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Burcu Tarhan, Tesisler Direktörlüğü’ne Haluk Sencer, Yatırım Direktörlüğü’ne ise Özkan Akdoğan getirildi.

1984 yılında Amasya Merzifon’da doğan Burcu Tarhan, 2007 yılında Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde lisans derecesini; 2011 yılında ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi bölümünde yüksek lisans derecesini tamamlamıştır. Çalışma hayatına Türk Telekom A.Ş.’de pazarlama departmanında uzman olarak başlayan Tarhan, Eti Pazarlama ve Sanayi A.Ş. ve Şişecam Holding gibi firmalarının pazarlama departmanlarında çeşitli görevleri üstlenmiştir. En son Paşabahçe Cam Sanayii A.Ş.’de Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Tarhan, yurt içi ve yurt dışı pazarlarından sorumlu olarak çalışmıştır. 03.07.2017 tarihi itibariyle Türkiye Petrolleri Pazarlama Direktörü olarak atanan Burcu Tarhan; bekardır ve İngilizce bilmektedir.

1968 yılında Ankara’da doğan Haluk Sencer, 1991 yılında ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Çalışma hayatına NVT Shell’de Supervisor olarak başlayan Sencer, sırasıyla Türk Petrol, Shell, Petrol Ofisi, Turkuaz Petrol’ün strateji ve planlama departmanların da müdürlük ve direktörlük görevlerini üstlenmiştir. En son Akgün Grup’ da Genel Müdür olarak görev yapmıştır. 15.05.2017 tarihi itibariyle Türkiye Petrolleri Tesisler Direktörü olarak atanan Haluk Sencer; evli ve 1 çocuğu olup, İngilizce bilmektedir.

1986 yılında Amasya’da doğan Özkan Akdoğan, 2009 yılında Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. 2010 yılında çalışma hayatına Erbakır Elektrolikit Bakır Ürünleri A.Ş.’de Stratejik Planlama Uzmanı olarak başlayan Akdoğan, 2011 yılı itibariyle Türkiye Petrolleri’nde Yatırım Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 15.05.2017 tarihinde ise Türkiye Petrolleri Yatırım Direktörü olarak atanan Özkan Akdoğan; evli ve İngilizce bilmektedir.

İLGİLİ HABERLER