TurkishBank yeni PR ajansını seçti

TurkishBank’ın iletişim çalışmaları MSL Türkiye’ye emanet.

1901’den beri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Türk Bankası adı ile, 1982’den beri de TurkishBank olarak Türkiye’de bankacılık faaliyetlerini yürüten, aynı zamanda 1974’den beri TurkishBank UK adı ile İngilitere’de de varlığını sürdüren TurkishBank Group, PR ajansı olarak MSL Türkiye ile anlaştı. MSL Türkiye, kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi ve medya ilişkileri gibi konularda Türkiye, KKTC ve İngiltere olmak üzere 3 ülkede toplam 38 şubesiyle hizmet veren TurkishBank’a destek olacak.

Temel faaliyet alanı Kurumsal, Ticari, Bireysel ve Özel Bankacılık olan TurkishBank Group; Turkish Yatırım ile başta Türkiye olmak üzere global sermaye piyasaları alanında varlık yönetimi, Türk Sigorta ile de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sigorta alanında hizmet veriyor.

Netflix, Hilton Worldwide, NBA, Ericsson Türkiye, Max Factor, Hero Baby, Pozitif ve Babylon gibi markalara iletişim danışmanlığı hizmeti veren MSL Türkiye, bundan böyle uzmanlığını TurkishBank’ın entegre iletişim faaliyetleri için de ortaya koyacak.

İLGİLİ HABERLER