Türk Telekom’dan Babalar Günü’ne duygusal reklam filmi

Türk Telekom, Babalar Günü’ne özel bir reklam filmi hazırladı. Zafer Peker’in “Diyemedim” adlı şarkısının sözleri uyarlanarak babaların çocuklarına söyleyemediklerini konu edinen filmde, “Hayaller bir olmasa da babaların desteği hep bizimle” mesajı ön plana çıkarılıyor.

Türk Telekom, iletişim stratejisi “Sen Yeter ki Hayal Et” kapsamında Babalar Günü’ne özel reklam filmi yayınladı. Reklam filminde, babaların çocuklarına söyleyemeyip, içlerinde tuttukları düşünceleri, Zafer Peker’in meşhur “Diyemedim” şarkısının sözleri değiştirilerek duygusal bir şekilde yansıtıldı. TBWA İstanbul tarafından hazırlanan ve çekimleri bir gün boyunca İstanbul’da çeşitli mekanlarda süren filmin yönetmen koltuğunda Vana Film’den Eli Kasavi yer aldı.

Reklam filminde “Hayaller bir olmasa bile onların desteği hep bizimle” teması veriliyor. Babaların çocukları için kurdukları hayaller her zaman çocukların hayalleri ile aynı olmasa da babaların her zaman çocuklarının yanında olduğu ve onları desteklediğinin altı çiziliyor. Reklamda ayrıca, Türk Telekom’un iletişim gücü ile her zaman kullanıcılarının yanında olduğuna vurgu yapılıyor.

Reklam Künyesi

Reklamveren: Türk Telekom

Reklamveren Ekibi: Hakan Dursun, Gelincik Onan, İrem Kaya, Göksu Karaman, Didem Tüzün Dülger, Deren Soykan

Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Yaratıcı Ekip: Eser Yazıcı, Gamze İçhedef, Taygun Taşcı, Ferhan Dayıoğlu

Marka Ekibi: Ömer Üstündağ, Ceyda Pehlivan, Emel Özşen

CSO: Toygun Yılmazer

Genel Müdür Yardımcısı, Stratejik Planlama: Tuğyan Çelik

Stratejik Planlama Ekibi: Can Çalışkan, Kerim Yeğin

Prodüksiyon Ekibi: Erman Karahisarlı, Eren Bakırcı

Prodüksiyon Şirketi: Vana Film

Yönetmen: Eli Kasavi

Post Prodüksiyon: Sinefekt

Müzik: Cenk Çelebioğlu

İLGİLİ HABERLER