TTNET’e Stevie’den 10 ödül

TTNET, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards’da 1 altın, 3 gümüş ve 6 bronz ödül olmak üzere 10 ödüle birden layık bulundu.
TTNET’e altın ödülünü getiren hizmeti ise ”yılın en iyi ürün ya da servisi” seçilen TTNET’in dijital oyun platformu ”Playstore” oldu. Bu yıl 9’uncusu düzenlenen organizasyonda, TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz da ”telekomünikasyon dalında yılın yöneticisi” kategorisinde gümüş ödül kazandı. TTNET açıklamasına göre, 50 ülkeden, 3 bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie International Business Awards Ödülleri’nde TTNET, kurum yönetimi, hizmetleri ve servisleriyle 1 altın, 3 gümüş ve 6 bronz ödül kazandı. İş dünyasından profesyonellerin kullandığı oylar, çeşitli ülkelerden 300 kişilik bir jüri tarafından değerlendirildi. Türkiye, Altın Stevie Ödülü sıralamasına göre ABD ve Güney Kore’nin ardından en başarılı üçüncü ülke oldu. Ödül töreni, 15 Ekim 2012 tarihinde Seul, Güney Kore’de, Ritz Carlton Otel’de yapılacak. TTNET’in Stevie Awards’dan kazandığı ödüllerin dağılımı şu şekilde:


Altın Stevie; TTNET’in dijital oyun platformu Playstore: Yılın En İyi Yeni Ürün ya da Servisi – Medya ve Eğlence
Gümüş Stevie; TTNET: Yılın Yenilikçi Şirketi- Orta Doğu ve Afrika Bölgesi, TTNET: İnovatif Şirket, Tahsin Yılmaz: Telekomünikasyon Sektöründe Yılın Yöneticisi
Bronz Stevie; TTNET Pratik Çözüm: Yılın En İyi Ürün ya da Servisi- Tüketici Ürünleri, TTNET SEP Programı: Yılın En İyi Ürün ya da Servisi-Telekomünikasyon-Servis, Türkiye’de İnternet’in 19. Yıldönümü: Sosyal Medya Odaklı Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası, Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek: Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı- Orta Doğu ve Afrika Bölgesi, Yalın İnternet: Yılın Tüketici Reklam Kampanyası, Yalın İnternet: Yılın Tüketici Pazarlama Kampanyası
TTNET, 2011 Stevie organizasyonunda da 8 ödül almıştı. Tivibu platformu ile iletişim ve pazarlama kampanyası kategorilerinde iki ödül alan TTNET, TTNET Müzik ile yılın en iyi yeni ürünü ketegorisinde, TTNET Destek hizmeti sosyal medya odaklı iletişim/halkla ilişkiler kampanyası kategorisinde ve ayrıca Avrupa’nın en hızlı büyüyen firması kategorisinde ve Ortadoğu’nun en hızlı büyüyen firması kategorisinde, müşteri hizmetlerinde ”en iyi teknoloji kullanımı” dalında ”TTNET ADSL İlk Yardım Servisi”, ”En İyi IVR ve Web Servis Çözümü” kulvarında ise ”TTNET IVR (Sesli Yanıt Sistemi) Çözümleri” olmak üzere 8 ödülün sahibi olmuştu.

İLGİLİ HABERLER