Trendyol’un sepetinde iyilik var!

Trendyol, toplumumuzun refahı için çalışan sivil toplum kuruluşlarını Sepette İyilik Hareketi ile desteklemeye devam ediyor. 27 Ekim’i “Sepette İyilik Günü” ilan eden Trendyol, milyonlarca müşterisi ile sivil toplum kuruluşlarının gelirlerini artırmalarına katkı sağlamayı ve geleceğe umut olmayı hedefliyor…

Sivil toplum kuruluşlarının en önemli gelir kaynağı olan ürünleri platformda milyonlarca müşterisi ile buluşturan Trendyol, 27 Ekim’i “Sepette İyilik Günü” ilan etti. Sepette İyilik Hareketi ile gerçekleşen satışların tüm gelirini komisyon almadan sivil toplum kuruluşlarına aktarıyor. Böylece yaratılan ek gelir ile kuruluşların ürettikleri toplumsal faydayı artırmalarına katkı sağlıyor.

Harekete özel platformda oluşturulan Sepette İyilik butiğinde sivil toplum kuruluşlarının çantadan deftere, kalemden bardağa, su mataralarından fulara, telefon kılıflarından hediye sepetlerine, çikolatadan bilekliğe kadar binden fazla ürünü yer alıyor.

Trendyol’un başlattığı bu iyilik hareketine katılmak isteyenler Bilim Kahramanları Derneği, ÇED, Darüşşafaka, Givin, Gülmek İyileştirir Derneği, Hayata Destek Derneği, HAYTAP, İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı, KAÇUV, KEDV, Kalben, Türk Kızılayı, Make A Wish Türkiye, Sosyal Ben Vakfı, Obidev, Tider, Tohum Otizm Vakfı, TOG, TEGV, TOFD, TOÇEV ve Yeşilay’ın ürünlerinden satın alarak destek verebilecekler.

İLGİLİ HABERLER