The Sabre Awards 2016 için geri sayım başladı

 

Halkla ilişkiler dünyasının prestijli ödüllerinden The Sabre Awards 2016 için başvurular Ocak sonuna kadar devam ediyor.

The Sabre Awards EMEA için jüride ajans ve müşteri tarafından sektörün profesyonelleri bir araya geliyor. Türkiye’den Golin İstanbul Ajans Başkanı Kaan Berkan juri üyeleri arasında.

The Holmes Report tarafından 2000 yılından beri organize edilen The Sabre Awards’ın Kurucusu Paul Holmes törenle ilgili: “The Sabre Awards’ın EMEA jürisi her zaman tüm dünyadan sektörün liderlerinin çekim merkezi olabilmesiyle ön plana çıkmıştır. Bu yıl da Avrupa’nın doğusundan batısına, dünyanın lider şirketlerini temsil eden yöneticiler jürimizde yer alıyor” dedi.

Golin İstanbul Ajans Başkanı Kaan Berkan da: “Günümüzün hızla dijitalleşen ve gerçek zamanlı hale gelen dünyasında endüstrimizin de sürekli olarak kendisini yenileyebilmesi çok önemli. The Sabre Awards bir taraftan dünya çapında en başarılı işleri ödüllendirirken, diğer taraftan endüstrimizi geliştirecek ve yenileyecek fırsatların da altını çiziyor. Bu önemli jürinin bir parçası olmaktan ve endüstrimizin en iyi iletişimcilerinin işlerinin onurlandırılmasına katkıda bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum” açıklamasını yaptı.

 Ödül töreni Mayıs 2016’da, daha sonra belirlenecek bir yerde gerçekleştirilecek.

İLGİLİ HABERLER