Sustainable Brands İstanbul’un yeni tarihi 9-10 Haziran 2020

Sustainable Brands Global Platformu’nun İstanbul buluşması olan Sustainable Brands İstanbul’20, “Delivering The Good Life – İyi Yaşamı Sunmak” temasıyla 9-10 Haziran’da 8. kez buluşacak.

Sustainable Brands Platformu her yıl marka dünyasından 1,5 milyon profesyoneli buluşturuyor ve marka inovasyonuna değer katarak pozitif etkinin itici gücünü yaygınlaştırmayı hedefliyor. Küresel markaların rekabet dışı iş birlikleri ve köklü yeniliklerle geniş çapta sistematik değişiklikler yaparak geleceği yönlendirebileceğine inanan platform, her yıl ABD, Fransa, Japonya, Oceans, İspanya, Güney Kore, Arjantin, Malezya, Brezilya, Şili, Tayland, Uruguay ve Türkiye’de geleneksel hale gelen konferanslar dizisi ve networking etkinlikleri gerçekleştiriyor. Bu yıl da 9-10 Haziran 2020’de Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleşecek etkinlik “İyi Yaşamı Sunmak” (DeliveringtheGood Life) temasına odaklanıyor.

Geleceği şekillendiren trendler ve pazar dinamiklerinin; küresel markaların yanı sıra yerel markalar, çok sayıda çözüm sağlayıcı, tedarikçi, iletişim ajansları, araştırmacılar, sosyal girişimciler, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları ve yatırımcıların katılımı ile gerçekleşiyor. İnteraktif tartışmalar, ana salon oturumları, Deep – Dive oturumları, workshoplar ve networking etkinlikleri Sustainable Brands İstanbul’da gerçekleşecek.

 “İyi Yaşam”ı arayan markaların beklediği buluşma İstanbul’da

“İyi Yaşam beklentisini markalar nasıl karşılıyor?” sorusunun yanıtlanacağı Sustainable Brands İstanbul’da bilim, teknoloji, hikaye anlatıcılığı ve yapıcı ortaklıkların, markaların çalkantılı yıllarda nasıl başarılı olacağını ve yeniden şekillendirmede nasıl rol oynayacağının tartışılacağı platformun principal sponsoruHP Graphic Arts ; premier sponsoru Fairy, major sponsorları ; L’Oreal, TENCEL& VEOCEL , supporting sponsoru olarak Signify ve Yıldız Holding yer alıyor. Konferansın ana medya sponsoru NTV.

 

İLGİLİ HABERLER