‘Starbucks on the go’ şimdi Türkiye’de

Starbucks, kahve deneyimini şimdi yeni Premium Self Servis hizmeti Starbucks on the go ile sunuyor. Baristasız mini bir mağaza gibi hizmet veren ‘on the go’da kahve severler 100’e yakın farklı içeceği kendileri hazırlayabiliyor.

Türkiye’de ilk kez deneyimlenen model, kahve severlerin seçili Starbucks içeceklerine, mağazaya gitmeden, kendi günlük rutinleri içinde bulundukları iş yeri, akaryakıt istasyonu, hastane, üniversite gibi alanlarda hızlı ve kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Starbucks on the go, baristasız mini bir mağaza gibi hizmet veriyor.

Starbucks’ın eşsiz kahveleri artık daha yakın…
Starbucks’ın en sevilen içecekleri arasında yer alan Caffè Latte, Cappuccino, Caffè Mocha, Americano, Chai Tea Latte, Espresso, Espresso Macchiato, Çay ve Sıcak Çikolata çeşitleri Starbucks on the go’da, Starbucks kalitesi ve uzmanlığıyla misafirlerle buluşuyor.

Türkiye’de ilk kez bu yıl hizmet vermeye başlayan ve önümüzdeki dönemde yeni yatırımlarla hızla büyüyerek daha çok lokasyonda misafirlerle buluşması planlanan Starbucks on the go, şimdilik Shell (Ihlamur, Merter Çırpıcı, Sefaköy, Yeniköy, Maslak ve Şenlikköy) ile OPET (Ataköy ve Kavacık) akaryakıt istasyonlarında kahve severlere hizmet veriyor.

İLGİLİ HABERLER