Sosyal medyanın en iyileri bu akşam canlı yayında açıklanıyor

Birbirinden başarılı projelerin ve markaların kıyasıya rekabet ettiği Social Media Awards Turkey 2020’nin kazananları bu akşam canlı yayında açıklanıyor. Pandemi sebebiyle değerlendirme ve ödüllendirme süreçlerinin tamamen dijital ortamda gerçekleştiği yarışmanın şampiyonlarını, saat 19.00’daki canlı ödül töreni yayınında izleyebilirsiniz.

“GRAND PRIX” VE “EN İYİ CASE VİDEO” ÖDÜLLERİNİ KAZANAN PROJELER GECE SONUNDA YAYINLANIYOR!

Tüm jüri üyelerinin en çok beğendiği projeye “Grand Prix – Jüri Ödülü” takdim edilirken, başvurularda yer alan case videolar arasından jürinin en çok beğendiği video çalışması “En İyi Case Video” ödülünün sahibi oluyor. Her iki çalışma da gecenin sonunda izleyicilerle canlı yayın akışında paylaşılıyor.

Veri Ödülleri bölümünde tüm markalar arasında en yüksek puana sahip marka ise “Grand Prix – Veri Ödülü”nü kazanıyor.

SANATÇI VE INFLUENCER’LAR CANLI YAYINA KONUK OLUYOR!

Hem veriye dayanan hem de jüri üyelerinin değerlendirmesiyle belirlenen Özel Kategoriler’de sosyal medyayı en iyi şekilde kullanarak ödül kazanan sanatçı ve influencer’lar da bu heyecanlı gecede yer alıyor. Gülse Birsel, Beren Saat gibi ünlü isimlerin canlı yayına bağlanarak konuk olacağı ödül töreninde, birçok sürpriz izleyicileri bekliyor.

Yarışmanın Jüri Ödülleri bölümünde başarılı olan projeler, Jüri başkanlığını Reklamcılar Derneği Başkanı Volkan İkiler’in üstlendiği, sektörün önde gelen isimlerinin değerlendirmesiyle belirlendi.

Yarışmanın Veri Ödülleri bölümünün kazananları ise Sosyal Medya Marka Endeksi SocialBrands’in yıl boyunca yaptığı veriye dayalı değerlendirmeler sonucu 1 Mart 2019 – 1 Mart 2020 dönemindeki en başarılı markalardan oluşuyor.

Tüm kazananların listesine ödül töreninin ardından Social Media Awards Turkey web sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER