Sony’nin yeni yıl planı ‘teknolojiyle çözüm üretmek’

 

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa, 9-12 Şubat tarihleri arasında Amsterdam’da düzenlenecek ISE 2016’da “Beyond Definition” temasıyla fuarda yerini alıyor.

Ziyaretçileri en yeni Kurumsal ve Eğitim görüntü çözümlerini keşfedecekleri etkileyici bir yolculuğa çıkarmyı hedefleyen Sony, yeni DOME standını katılımcıların beğenisine sunacak.

Kurumsal çözümler alanında ziyaretçiler, Sony’nin ses/görüntü ve işbirliği çözümlerinin küçük mola odalarından büyük yönetim kurulu odaları, konferans salonları gibi çalışma ortamını daha etkileşimli ve yaratıcı bir iş alanına nasıl dönüştürebileceğini gözlemleyebilecek.

Eğitim çözümleri alanı, yaratıcı ve etkileşimli öğrenim alanlarının yeni eğitim olanaklarının önünü nasıl açtığını anlatyor.

Sony, bilgi teknolojisinde kaydettiği en son gelişmelerle sınıflarda, amfilerde, ortak alanlarda veya etkileyici DOME standında Sony’nin lazer projektörü kullanılarak kenar karıştırma işleviyle yapının kavisli iç duvarlarına içerik yansıtılacak.

Sony standında dikkat çekecek bir diğer ürün de dünyanın ilk ultra kısa yansıtma Görselleştirme simülasyon projektörü olacak.

Bunlara ek olarak ziyaretçiler, şirketlerin ve üniversitelerin IP üzerinden çeşitli kaynaklara yüksek kaliteli içerik göndermesini sağlayan Sony‘nin IP iş akışı üzerinden gerçek zamanlı HD ve 4K Dağıtım teknolojisini ve  Kurumsal pazara ve Eğitim pazarına yönelik AV Medya Çözümleri serisini inceleyebilecek.

Sony Avrupa Kurumsal Çözümler ve Eğitim Çözümleri Başkanı Damien Weissenburger, 2016’da Sony’nin çözüm projeleri için şöyle konuştu: ‘Sony’nin dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımız, satıcılarımız ve müşterilerimizle el ele çalışarak geliştirdiği entegre çözümler serisinin sergileneceği yepyeni bir stant ile ISE 2016’da fuarda yer alacağımız için heyecanlıyız. Sony’nin etkileyici bir deneyim sunan yeni standı, ziyaretçilerin sektöre liderlik eden AV çözümlerimizin etkisini daha iyi anlayabilmesini sağlayacak.’

 

 

 

İLGİLİ HABERLER