Social Media Awards Turkey jüri üyeleri online toplantıda bir araya geldi!

Başvuru süreci tamamlanan Social Media Awards Turkey 2020’de değerlendirme dönemine girildi. Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle dördüncüsü düzenlenen organizasyonda süreç, koronavirüs (Covid-19) tedbirleri gözetilerek devam ederken jüri üyeleri sosyal mesafenin korunduğu online toplantıda bir araya geldi.

Koronavirüsün ülkemizde tespit edildiği ilk günlerde hızlıca aksiyon alarak hem değerlendirme dönemini hem de ödül törenini ileri bir tarihe erteleyen Social Media Awards Turkey, gündemdeki tüm bilgileri dikkate alarak yarışma sürecini titizlikle yürütüyor. Jüri Başkanı Volkan İkiler’in önderliğinde 15 Nisan Çarşamba günü bir araya gelen jüri üyeleri, sürecin işleyişi hakkında detayları görüştü. Değerlendirme sürecinin devam ettiği yarışmada kısa listeye kalan projeler Mayıs ayının ilk haftasında belli olacak.

Her sene görkemli bir gecede kazananların bir araya geldiği ödül töreni ise bu yıl koronavirüs sürecinin gidişatı doğrultusunda katılımcıların sağlığı düşünülerek en uygun tarihte yapılacak. Hem jüri hem de veriye dayalı değerlendirme süreciyle Türkiye’de benzersiz olan yarışma hakkında tüm detaylara www.socialmediaawardsturkey.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER