Social Media Awards Turkey 2021’de Erken Başvuru Dönemi Başladı!

Marka, ajans ve projelerin sosyal medya performanslarını hem jüri değerlendirmesine hem de objektif verilere dayalı olarak ölçen Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey 2021 ödülleri için erken başvuru dönemi başladı. Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle beşinci kez düzenlenen yarışmada sektörün en başarılı işleri ve sosyal medyayı en başarılı kullanan marka ve ajanslar ödüllendirilecek.

Social Media Awards Turkey için başvurular 1 Şubat’ta başladı.  Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışmasında yılın en iyi marka, ajans ve projeleri ödüllendirilecek.

1 Nisan 2020 – 25 Mart 2021 tarihleri arasında ilk kez yayınlanan sosyal medya çalışmaları, dijital projeler ve markaların sosyal medya performanslarının yer alacağı yarışmada reklam verenlerin ve ajansların başarısı hem objektif sosyal medya verileriyle hem de jüri değerlendirmesiyle ödüllendirilecek.

Kategoriler 3 ana başlıkta toplanıyor

Social Media Awards Turkey ödülleri, SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri, Jüri Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere 3 ana bölümden oluşuyor.

SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri 50’den fazla sektörde toplam 55 binden fazla sosyal medya hesabının bir yıllık dönemdeki performansını ölçümleyerek, en başarılı markaları ödüllendiriyor. Tamamen veriye dayanan performans ölçümlemeleriyle belirlenen ödüller, BoomSonar’ın sosyal medya marka ölçümleme ve puanlama sistemi SocialBrands sıralamalarına dayanıyor.

Jüri Ödülleri bölümünde marka ve ajansların sosyal medya ve dijital dünyada gerçekleştirdiği en başarılı projeleri, fikirleri ve işleri ile başvuru yapabilecekleri Sosyal Medya Kampanyası, Gerçek Zamanlı Kampanya, Dijital PR Çalışması, Küçük Bütçeli Büyük İşler gibi birçok farklı kategori yer alıyor. Jüri Ödülleri kazananları alanında uzman isimlerin yer aldığı jüri tarafından belirleniyor.

Tüm projeler arasında jüri üyeleri tarafından en çok beğenilen çalışma ve SocialBrands puanlarına göre en başarılı marka Grand Prix ödülünün sahibi oluyor.

Erken Başvurularda Son Gün 28 Şubat!

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey için başvurular 31 Mart’a kadar devam edecek. Erken başvuru döneminden yararlanmak isteyenler ise 28 Şubat’a kadar başvuru yapabilecek.

En başarılı projeleriniz ile yarışmaya başvurmak ve başvuru detaylarını öğrenmek için www.socialmediaawardsturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER