Social Media Awards Turkey 2020 Jürisiyle Tanışın!

Social Media Awards Turkey 2020’de kazananları belirleyecek jüri belli oldu. Jüri başkanlığını Reklamcılar Derneği Başkanı Volkan İkiler’in üstlendiği ve her biri alanında uzman 60’a yakın saygın ismin yer aldığı jüride; sosyal medya kanallarının temsilcilerinden sektörel derneklerin başkanlarına, sosyal medya ajanslarından fikir önderlerine, çok uluslu markaların yöneticilerinden medya satın alma, reklam ve PR ajanslarına kadar sektörün tüm alanından temsilciler yer alıyor.

Social Media Awards Turkey 2020’ye katkılarıyla değer katacak jüri üyelerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Image

Yılın en iyileri Nisan ayında bir araya geliyor

BoomSonar ve Marketing Türkiye tarafından gerçekleştirilen, Türkiye’nin veriye dayalı ve en kapsamlı sosyal medya yarışmasında ödüller, nisan ayında düzenlenecek görkemli törenle sahiplerini bulacak.

Son başvuru tarihi 1 Mart!

Hem istatistiksel veriler hem de jüri değerlendirmesiyle sosyal medyanın en başarılı markalarının belirleneceği Social Media Awards Turkey 2020’de başvurular 1 Mart saat 23.59’da sona erecek.

Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödüllerine 1 Mart 2019–1 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşen en başarılı projeleriniz, kampanyalarınız, stratejileriniz ve çalışmalarınızla hemen başvurabilirsiniz!

İLGİLİ HABERLER