Social Media Awards Turkey 2018 başvuruları için son 10 gün!

Türkiye’de ikinci kez düzenlenen Social Media Awards Turkey 2018 başvuruları için son 10 gün! Sosyal medyanın en başarılarının tespit edileceği organizasyonda, ödüller 26 Nisan’da sahiplerini bulacak. 

Türkiye’deki tüm marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilerle ölçen ilk ve tek yarışma Social Media Awards Turkey 2018 başvuruları için son 10 gün! Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen ödüller 26 Nisan’da Raffles İstanbul’da gerçekleşecek görkemli törenle sahiplerini bulacak.

En Başarılı Projeler ve Sosyal Medya Performansları Ödüllendirilecek

Social Media Awards Turkey yarışması Jüri ÖdülleriSocialBrands Veri Analitiği Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere üç temel bölümden oluşuyor.

Toplam 33 kategoride gerçekleşecek başvuruları kapsamlı kriterlerle değerlendiren Jüri Ödülleri, markaların sosyal medya ve dijital dünyada gerçekleştirdiği kampanya, proje ve stratejileri inceleyerek en başarılı marka ve ajansları ödüllendiriyor. Başvuruları incelerken BoomSonar’ın sağladığı performans verilerini de kullanacak olan jüri, tüm kategorilerde en başarılı üç çalışmayı ödüllendirecek.

SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri 50’ye yakın farklı sektörde toplam 24 binden fazla sosyal medya hesabının bir yıllık performansını ölçümleyerek en başarılı markaları ödüllendiriyor. Tamamen veriye dayanan performans ölçümlemeleriyle belirlenen ödüller, BoomSonar’ın sosyal medya marka ölçümleme ve puanlama sistemi SocialBrands sıralamalarına dayanıyor.

Sosyal medyada nitelik ve niceliği bir arada göz önünde bulundurmayı prensip edinen Social Media Awards Turkey’de büyük ödül olan Grand Prix ise markaların yıl boyunca performansının hem SocialBrands’in objektif sosyal medya verileri hem de jürinin tarafsız değerlendirmesi ışığında belirlenecek.

Başvurular 1 Mart’ta sonlanacak

28’inci yılını geride bırakan Türkiye’nin lider pazarlama platformu Marketing Türkiye ve Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş sosyal medya takip, analiz, yönetim ve akıllı iş platformu BoomSonar, sosyal medyanın gelişimine katkıda bulunan marka ve kurumları bir araya getiriyor olmaktan büyük heyecan duyuyor. Başvuruların 1 Mart’a dek devam edeceği yarışmada, katılım ve başvuru ile ilgili detayları www.socialmediaawardsturkey.com adresinden takip edebilirsiniz.

İletişim:

Duygu Tanışan

0212 211 11 12 (Dahili 123)

İLGİLİ HABERLER