Uluslararası DSF Awards’da birinci Sistem 9!

Sistem 9, Digital Signage Federasyonu’nun resmi sponsorluğunu yaptığı DSF Awards  Ödülleri’nde birinci oldu.  12 Ocak 2021 tarihinde DSF dijtal platformunda canlı yayında tüm dünya ile aynı anda sonuçları açıklanan Digital Signage Federation Awards 2021 (DSF) organizasyonunda 12 dalda,  19 ülkeden 115  dünya devi şirket bu ödülleri kazanabilmek için birbiriyle yarıştı.

Türkiye’de bilgi ve iletişim teknolojileri alanında yaptığı çalışmalarla sektöre öncülük eden ve digital signage konusunda lider firma olan Sistem 9, Digital Signage Federasyonu tarafından gerçekleştirilen  DSF Awards 2021 töreninde “Transportation” kategorisinde birincilik ödülünü aldı.  Sistem 9 organizasyona “Unifree / İstanbul Havalimanı Duty Free Digital Signage Projesi’’ ile katıldı.

Digital Signage Federasyonu,  dünya çapında digital signage, etkileşimli teknolojiler ve dijital ev dışı ağ endüstrilerinin ortak ticari çıkarlarını destekliyor ve teşvik ediyor. Bu doğrultuda digital signage alanında yenilikçi çözümler sunan firmaları da ödüllendiriyor. Her yıl Amerika Las Vegas’ta gerçekleşen ödül töreni pandemi sebebiyle bu yıl dijital platformda gerçekleşti. DSF Awards, bağımsız jürinin dijital bilgi ekranları sektöründe faaliyet gösteren firmaları bireysel ve uzun süren değerlendirmeleri sonunda belirleniyor. Jüri üyeleri projeleri, özgünlük ve  yenilikçi dijital iletişim kıstaslarına göre ince eleyip sık dokuduktan sonra son kararını veriyor.

İLGİLİ HABERLER