Schindler Türkiye’nin Genel Müdürü: Zafer Kabadayı

 

Yürüyen merdiven firması Schindler Türkiye’nin Genel Müdürlüğü’ne 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren Zafer Kabadayı atandı.

Dünya çapında hemen her yapı tipi için asansör ve yürüyen merdiven tasarımı, satışı, montajı ve bakımı yapan Schindler Türkiye’de, 2012 yılından bu yana farklı departmanlarda Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Zafer Kabadayı, bundan böyle görevine Schindler Türkiye Genel Müdürü olarak devam edecek.

Zafer Kabadayı hakkında:

Liseyi Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Zafer Kabadayı, İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden 2000 yılında mezun oldu. Aynı yıl Proje Mühendisi olarak başladığı Honeywell şirketinde 2009-2012 yılları arasında Ülke Servis Müdürü olarak görev yaptı. Ardından 2012 yılında Schindler Türkiye’ye geçen Kabadayı, sırasıyla Bakım, Saha Operasyonları ile Satış ve Montaj departmanlarında Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

Schindler Türkiye’nin farklı operasyonlarında çalışmalarda bulunan Zafer Kabadayı, yeni göreviyle ilgili olarak şunları söyledi: “Schindler, kurulduğu günden bu yana dünyanın önde gelen asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bant üreticilerinden biri olarak sektördeki öncü varlığını sürdürmeye devam ediyor. Her gün 1 milyardan fazla insan Schindler ürünleriyle güven ve konforla yolculuk ediyor. Türkiye’nin ISO 9001 belgesine sahip ilk asansör ve yürüyen merdiven firması olarak hedefimiz Schindler’i müşterilerimizin “ilk tercihi” yapma vizyonumuzu devam ettirmek.”

İLGİLİ HABERLER