Satış Ofisi, MBC Grubu ile anlaştı

Satış Ofisi Medya Pazarlama A.Ş, Choueiri Group altında yer alan ve MBC Grubu’nun tek yetkili medya pazarlama şirketi olarak hizmet vermekte olan, Dubai merkezli AMSI’ın münhasırı olarak resmi Türkiye temsilcisi oldu.

İmzalanan sözleşmeyle MBC Grubu ve AMSI büyüme ve cografi yayılma stratejisi doğrultusunda, Türk reklam pazarında Türk firmaları-tüketici bağlantısını sağlayacak fırsatları yaratmaya odaklandı. Satış Ofisi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sevin Ergun Sefada, yeni anlaşmayla ilgili olarak, “AMSI ile işbirligimiz sayesinde Türk reklamverenine sağlayacağımız imkanlardan dolayı sevinçliyiz. Artık Türk Markaları, MBC Grubu’nun tüm Ortadoğu için sunmakta olduğu erişimden direkt olarak yararlanabilecek” dedi.

Choueiri Group COE’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Pierre Choueiri ise “AMSI, bu işbirligi ile Türk reklamverenle MBC Grubu’nun iletişimini güçlendirmeyi amaçlamakta” diye konuştu. Choueiri, şöyle devam etti: “Bu hamle, zaman içerisinde, Choueiri Group çatısı altında temsil edilen tüm farklı şirketlere de medya partnerlerimizle eşit şekilde fırsatlardan yararlanmasını saglayacak. Eminim ki diğer pazarlarda olduğu gibi, takımımız ve yeni Türkiye temsilcimiz bu amaca ulaşmak için hiçbir çabadan kaçınmayacak.”

Pierre Choueiri, MBC Grubu’nun trend belirleyici yeniliklere öncülük eden, Arapça izleyiciye hitap eden, Arapça dublajlı Türk dizilerini yayınlamaya başladığını vurguladı. Choueiri, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu dizilerin büyük başarısı, kendi markalarını MENA bölgesinde ön plana çıkarmak için MBC Grubu’nun Tv kanallarından faydalanmak isteyen Türk reklamvereninin de dikkatini çekmişti. Bu umut vaadeden pazarda, böyle değer yaratacak bir aktivitenin içinde olmaktan dolayı çok mutluyuz ve reklamverenin ve temsil ettiğimiz medyanın ihtiyaçlarına en iyi şeklide cevap vermeyi heyecanla beklemekteyiz.”

İLGİLİ HABERLER