Rihanna’nın iç çamaşırı tasarımına büyük beden reklam

Dünyaca ünlü büyük beden model Audrey Ritchie, Rihanna’nın iç çamaşırı koleksiyonunun reklamında oynadı. Reklam kampanyası beden ölçüleri ne olursa olsun kadınların vücutlarını her zaman sevmelerini ve onaylamalarını vurguluyor.

Rihanna, Fenty Beauty makyaj koleksiyonunundan sonra tasarım yeteneğini iç çamaşırlara taşıdı. Savage x Fenty iç çamaşırı koleksiyonu için çekilen reklam kampanyasını kendi sayfasında da paylaşan Rihanna videonun altına; “Savagex her şekilde ve ölçüde geliyor, hazır mısınız?” yazdı.

Reklamda oynayan model Audrey Ritchie’yi giydiği büyük beden Savage X iç çamaşırıyla koltukta otururken görüyoruz.Ünlü modelin arka planda duyduğumuz sesi ve hiç kıpırdamadan kameraya bakması reklamın vermek istediği mesajın gücünü artıyor. “Benim gerçekten dev göğüslerim var” diyerek konuşmaya başlayan Ritchie henüz 8. sınıfa giderken ne kadar iri göründüğünden bahsediyor ve devam ediyor: ” Kiminle birlikte olmayı seçerseniz seçin, cinsel açıdan kendinizi bulmalı ve gurur duymalısınız”

savages come in all shapes and sizes!! ya ready? @savagexfenty MAY.11.2018

badgalriri (@badgalriri)’in paylaştığı bir gönderi ()

Rihanna’nın iç çamaşırı koleksiyonu xs’dan 3x’e kadar birçok tasarım ürünü barındırıyor. Kadınların bedenlerini her zaman olumlamaları gerektiğine vurgu yapan koleksiyon 11 Mayıs’ta satışa çıkıyor.

Kaynak: vogue

İLGİLİ HABERLER