Renkli DYOloglar Spotify’da

DYO’nun, AURA İSTANBUL (İstanbul Mimarlık ve Şehircilik Araştırmaları Akademisi) ile birlikte geliştirdiği, birbirinden renkli konukları ve özgün bakış açılarıyla renk kavramını ele aldığı Renkli DYOloglar söyleşi serisi şimdi Spotify’da.

DYO’nun Youtube kanalından canlı yayımlanan “Renkli DYOloglar Türkiye’nin Renkleri” söyleşi serisi, renklerin mimarideki yerini farklı disiplinler açısından tanımlıyor. Dinleyicilerin 10 hafta süre ile çok renkli sohbetlere tanıklık ettiği söyleşiler Youtube’da 1.5 milyon’dan fazla izlendi. Bu keyifli söyleyişi serisine şimdi dünyanın en büyük müzik platformu Spotify aracılığı ile de ulaşmak mümkün.

2019 yılından bu yana AURA İstanbul ile işbirliği yapan DYO, bu işbirliği ile mimarlık ve kent kültürüne katkı sunmayı hedefliyor. Renkli DYOloglar projesi, tüketicilerin de zevkle dinleyebileceği bir içeriğe sahip. DYO, bu özgün söyleşi serisi ile dinleyicileri renk üzerine düşünmeye davet ediyor.

Seride konuklar, sahip oldukları özgün bakış açılarıyla renk kavramını yeniden tarif ettiler. Türkiye’nin önde gelen mimarları ve konukları, gastronomiden seyahate, felsefeden edebiyata, arkeolojiden çağdaş sanata, müzikten mimariye, modadan tasarıma, uygarlıklardan renk bilimine kadar birçok alanda sohbetler gerçekleşti.

Peki Renkli DYOloglarda kimler var?

DYO’nun Youtube kanalı üzerinden AURA İstanbul işbirliği ile 10 hafta süren söyleşi serisinde her biri kendi alanında önde gelen değerli isimler yer aldı.

Ayhan Sicimoğlu -Serter Karataban, Hilmi Yavuz-Emre Zeytinoğlu, Bedri Baykam-Oylum Ökten İşözen, Nevzat Sayın-Serhan Ada, Beral Madra-Serhat Kiraz, Nezih Başgelen-Erhan İşözen, Şerif Yenen-Jale Kulin, Arzu Kaprol-Şebnem Buhara, Günseli Kato-Bekir Sert, Alparslan Baloğlu-Yılmaz Değer gibi alanında uzman konuklarla gerçekleşen canlı sohbetlere şimdi Spotify üzerinden ulaşılabilecek.

Dinlemek için TIKLAYIN…

İLGİLİ HABERLER