Related Digital Group, iletişim ajansını seçti

Dünyanın ilk dijital pazarlama servis sağlayıcılarından biri olan Related Digital Group, iletişim yönetimi için PIAR İletişim ile anlaştı.

Dünyanın ilk dijital pazarlama servis sağlayıcılarından biri olarak bin 500’ün üzerinde kuruma entegre çözümler sunan Related Digital Group, iletişim faaliyetlerini PIAR İletişim ile yürütecek. 360 derece iletişim felsefesini benimseyen Piar İletişim, Related Digital Group için stratejik iletişim danışmanlığı, lider iletişimi, konu & içerik yönetimi ve etkinlik yönetimi konularında hizmet verecek.

1999 yılında kurulan Related Digital Group, dünyanın ilk dijital pazarlama servis sağlayıcılarından biri olarak bin 500’ün üzerinde kuruma entegre çözümler sunuyor.

Related Digital Group, veriye dayalı dijital pazarlama otomasyonu teknolojileri ve servislerini tek çatı altında buluşturduğu Related Marketing Cloud platformu ile sektöre öncülük ediyor. Grup İstanbul, Hamburg, Dubai ve Londra’daki ofislerinde 150’yi aşkın uzmanıyla dünyanın önde gelen markalarını dijital hizmetlerle destekliyor.

Related Marketing Cloud çatısı altında, euromessage e-posta pazarlaması başta olmak üzere, veriye dayalı çok kanallı kampanya yönetim çözümleri sunuyor. visilabs, veri analizi, tavsiye sistemleri ve veri odaklı hedefleme teknolojileri sağlayıcısı olarak pazarlama faaliyetlerinde kilit rol üstleniyor. madebycat performans odaklı dijital tasarım ajansı olarak ödüllü projelere imza atıyor. İçerik yönetimi ve veri tabanı odaklı pazarlama ajansı brandmail, 300.000’i aşkın üyesiyle sektöre öncülük ediyor. semanticum, sosyal medya takibi, analizi, yönetimi ve sosyal CRM platformu olarak müşterilerine danışmanlık sağlıyor.

Related Digital Group, dünya çapında bir SaaS teknoloji şirketine dönüşmek üzere şirket satın alma ve yatırım stratejisiyle istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

İLGİLİ HABERLER